نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی خواستار رفع مشکلات هیئتهای ورزشی و سر و سامان دادن به اوضاع اماکن ورزشی در ورامین شد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري سید حسین نقوی پیش‌ از ظهر امروز در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان ورامین گفت: هیئت‌ های ورزشی در ورامین از بازوان اداره محسوب می‌ شوند که باید هرچه زودتر با رسیدگی به مشکلاتشان زمینه را برای پیشبرد اهداف ورزش منطقه فراهم آورد.

وی  افزود: اوضاع اماکن ورزشی درخور شان ورزشکاران نیست و باید با تجهیز این اماکن به وسایل مورد نیاز، شرایط استعدادیابی و قهرمان‌ پروری را مهیا کرد.

نماینده مردم شهرستان‌ های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید در راستای روند پیشرفت ورزش از پیشکسوتان نیز بهره برد، چراکه آنها می‌ توانند با در اختیار قرار دادن تجربه و حضور در کنار متولیان ورزش از جمله افراد تأثیرگذار در پیشبرد اهداف باشند.

وی گفت: تشکیل شورای عالی ورزش شهرستان می‌ تواند کمک شایان توجهی به اداره داشته باشد، زیرا این افراد با هدایت و حمایت در کنار برنامه‌ریزی اصولی می‌ توانند نقش مهمی در راستای رشد ورزش ایفا کنند.

نقوی ادامه داد: وضعیت استادیوم پنج هزار نفره باید هرچه زودتر مشخص شود و باید با ساخت سریع‌ تر این مجموعه شرایط برای استفاده علاقه مندان به ورزش مهیا شود؛ در صورت ساخت و بهره‌ برداری از این استادیوم می‌ توان شاهد بروز استعدادهای ورزشی در منطقه بود.

وی در پایان سخنان خود به منشور ۱۰ ماده‌ ای پیشنهادی که تدوین شده اشاره داشت و اظهار امیدواری کرد بتوان با بهره‌ مندی از این برنامه که با استفاده از نظرات کارشناسان؛ تهیه شده است، ورزش منطقه را به سوی قله‌ های افتخار رهنمون ساخت.

رئیس اداره ورزش نیز در این دیدار گفت: این گفتگو می‌ تواند منشا اثرات خیر برای ورزش شهرستان باشد، چراکه نظرات کارشناسانه و دلسوزانه شما قطع به یقین به روند روبه رشد آن منجر خواهد شد.

مجید بذرافشان ادامه داد: در راستای پیشبرد اهداف ورزش، برنامه‌ هایی تدوین کرده‌ ایم که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک جهت برون رفت از بحران، این برنامه‌ ها راهگشای مشکلات فعلی باشد.

وی بیان داشت: ورامین دارای پتانسیل قابل توجهی در زمینه ورزش می‌ باشد که اگر برنامه‌ ریزی و دلسوزی در این عرصه وجود داشته باشد توفیقات خوبی نصیب منطقه خواهد شد.

منبع : ورامین ما

انتهای پیام - ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =