منصور کتانباف شهردار منطقه 20 و قائم مقام کارگروه مدیریت شهری شهرستان ری با اشاره به اینکه پیشنهاد تشکیل این کارگروه به منظور بهره مندی از ظرفیت های مدیریتی شهرری عنوان شده است، گفت: تعیین تکلیف اسناد خانه های قولنامه ای که در بافت فرسوده قرار گرفته اند از مهمترین مصوبات کارگروه مدیریت شهری بوده است که به سرعت در حال پیگیری است.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ منصور کتانباف، شهردار منطقه 20 و قائم مقام کارگروه مدیریت شهری شهرستان ری با اشاره به اینکه پیشنهاد تشکیل این کارگروه به منظور بهره مندی از ظرفیت های مدیریتی شهرری عنوان شده است، گفت: تعیین تکلیف اسناد خانه های قولنامه ای که در بافت فرسوده قرار گرفته اند از مهمترین مصوبات کارگروه مدیریت شهری بوده است که به سرعت در حال پیگیری است.

کتانباف ساماندهی 137 هکتار بافت فرسوده موجود در منطقه 20 را از اولویت های مدیریت شهری برشمرد و افزود: تشکیل شبکه های اجتماعی و دفاتر تسهیلگری احیای بافت فرسوده در سراهای محله و استفاده از سرمایه های اجتماعی نظیر ائمه جماعات، نخبگان، هنرمندان، ورزشکاران و... از اقدامات اخیر شهرداری منطقه 20 بوده که موج جدیدی از نوسازی بافت فرسوده را در سال آتی ایجاد خواهد کرد.

شهردار منطقه 20 به پروژه های مهم منطقه 20 نیز اشاره کرد و اظهار داشت: توسعه ارتباطی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در قالب احداث پیاده راه در ضلع شرق حرم و اتصال ضلع جنوب حرم به بزرگراه امام علی(ع) از پروژه های مهمی است که بعد از نهایی شدن طرح استقبال از بهار 93 در منطقه 20 اجرایی می شود.

بر اساس این گزارش ارائه بسته پیشنهادی کارگروه مدیریت شهری شهرستان ری به شورای اسلامی شهر تهران برای لحاظ در برنامه 5 ساله دوم شهر تهران از مصوبات سومین جلسه این کارگروه که با حضور احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد بوده است و این بسته پیشنهادی آماده شده توسط کمیته برنامه و بودجه کارگروه مدیریت شهری به تصویب کارگروه مدیریت شهری شهرستان ری رسید تا تحویل شورا شود.

فرماندار ویژه شهرستان ری، شهرداران مناطق 15، 19، 20، حسن آباد، کهریزک و باقر شهر به همراه مدیران نهادهای دولتی و سازمانی شهرستان ری و معاونان اجرایی شهرداری منطقه 20 از اعضاء کارگروه مدیریت شهری شهرستان ری هستند و این بار نیز چهارمین جلسه این کارگروه در شهرداری منطقه 20 برگزار شد.  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =