خبرگزاری فارس: مالک باشگاه استیل‌آذین و ملوان انزلی گفت: شایعه دستگیری‌ام کار بدخواهان است، اما بعد از مرگ من هم خانواده‌ام تیم‌داری می‌کند.

خبرگزاری فارس: هدایتی:دستگیر نشده‌ام/ بعد از مرگم خانواده‌ تیم‌داری می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین هدایتی در نشست خبری که امروز ظهر در باشگاه استیل‌آذین برگزار کرد، در مورد شایعه دستگیری‌اش اظهار داشت: این شایعه کار بدخواهانی است که نمی‌خواهند بخش خصوصی در عرصه ورزشی و فوتبال وارد شود و با حضور بخش خصوصی عرصه ورزشی را بر خود تنگ می‌بینند، به همین دلیل هر روز با شایعه‌سازی و تهمت و آبروریزی این کارها را انجام می‌دهند اما بهتر است بدانند که آنها چیزی گیرشان نمی‌آید. به لطف خدا من زنده و سلامت هستم و مقتدرانه در عرصه ورزش و فوتبال کار می‌کنم.

وی در مورد اینکه برخی سایت‌ها خبر بازداشت او را منتشر کرده‌اند گفت: این مسئله را از خودشان سؤال کنید، من با پرویز مظلومی روز گذشته قرارداد امضاء کرده‌ام و امروز هم در خدمت شما هستم،‌ اگر زشت نبود جای عمل جراحی را که دیروز انجام دادم نشان می‌دادم. می‌توانید از بیمارستان دی استعلام کنید، ظاهراً قرار است من برای بیمارستان رفتن هم اطلاع‌رسانی کنم.

هدایتی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه برخی رسانه‌ها ادعا کرده‌اند شما 180میلیارد تومان بدهی دارید گفت: بدهی مال مرد است، مردی که بدهکار نباشد مرد نیست، مرد باید بدهکار باشد. آدم کارخانه‌دار و تاجر هم با سیستم بانکی کار می‌کند،‌البته بگویم این بدهی 180میلیارد تومانی درست نیست و من چنین بدهی ندارم ولی ای کاش شأن من را پایین نمی‌آوردند و می‌نوشتند من 1800میلیارد تومان بدهکار هستم. چرا شخصیتم را کوچک می‌کنند و فقط می‌نویسند 180میلیارد تومان بدهکار است زیرا این رقم برای کسی که 13کارخانه دارد رقم کوچکی است.

وی در مورد اینکه میزان بدهی دقیق شما چقدر است گفت: این را باید از مالی‌چی‌ها پرسید، آنها می‌دانند.

هدایتی در مورد اینکه شما مالک سه باشگاه هستید گفت: شاید مالکیت باشگاه‌های بیشتری را داشته باشم اما انگار برخی دوست دارند که آرزوهایم را تعبیر کنم،‌این آرزویم است که به ورزش کشور کمک کنم. من در حال حاضر مالک هیچ باشگاهی نیستم اما شرکت‌های زیرمجموعه من چند باشگاه را در اختیار دارند که این مالکیت هم طبق قوانین AFC و فیفا است و مشکلی در این زمینه مالکیت وجود ندارد.

باشگاه ملوان متعلق به شرکت استیل‌آذین ایرانیان است، باشگاه گهر متعلق به حسن هدایتی است و باشگاه استیل‌آذین هم مالکیت آن متعلق به دو شرکت دیگر است.

وی ادامه داد: به ما جرأت و شهامت بدهید تا بتوانیم به ورزش کشور کمک کنیم، زیرا ورزش کشور نیاز به حمایت بخش خصوصی دارد. نیاز به این دارد که بخش خصوصی وارد ورزش شود.

هدایتی در مورد اینکه سازمان لیگ گفته است انتقال باشگاه گهر به استیل‌آذین را بررسی می‌کند گفت: این انتقال در استان لرستان صورت گرفته و بر اساس کمیسیون ماده 5 انجام شده و مدیرکل ورزش لرستان در این مورد اظهار نظر کرده است: واگذاری باشگاه گهر به استیل‌آذین اجاره به شرط تملیک است. در صورتی‌که تیم در لیگ برتر بماند مبلغ مورد توافق از هزینه‌ها کسر می‌شود و باشگاه واگذار می‌شود.

مالک باشگاه ملوان انزلی در مورد اینکه چه سودی از هزینه‌های میلیاردی در فوتبال برده است گفت: سود بهتر از این که به من تهمت می‌زنند، دروغ می‌گویند و شایعه‌پراکنی می‌کنند. آدم‌های دلسوز و مدیران دلسوز کشور باید با این مفسده مبارزه کنند، اینکه فردی بدون درآمد در باشگاه‌ها هزینه می‌کند و شاهد هزینه تبیلغاتی علیه خود است درست نیست.

وی در مورد اینکه چه کسی شایعه جدید دستگیری او را مطرح کرده است، گفت:‌من اسم شخص خاصی را نمی‌آورم، آنهایی که باید بدانند، می‌دانند. برخی می‌خواهند التهاب ایجاد کنند اما کور خوانده‌اند. من اگر بمیرم و جنازه‌ام هم در خاک باشد خانواده‌ام تیم‌داری می‌کند. من از ورزش و فوتبال دست بر نمی‌دارم.

وی در مورد اینکه فدراسیون در مورد استیل‌آذین بیانه‌ای صادر کرد گفت: ما در آستانه بازی با کره جنوبی هستیم و نیاز به وحدت ملی داریم، بنابراین نمی‌خواهم زیاد در مورد این موضوع صحبت کنم اما بیانیه روابط فدراسیون فوتبال کذب محض و تشویش اذهان عمومی بود و از فدراسیون شکایت کرده‌ایم. بعد از بازی با کره مطالبی را می‌گویم و طی نامه‌ای 10ماده‌ای مسائلی را به فدراسیون به طور مخفیانه ارسال کردم. بعد از بازی با کره جنوبی آن را علنی می‌کنم تا با سوء مدیریت‌ها برخورد شود.

هدایتی در مورد اینکه مظلومی قول داده تیم استیل‌آذین زاگرس در لرستان بازی کند، گفت: 100درصد این قول را عملی می‌کنم. تیم استیل‌آذین زاگرس متعلق به 14 استان زاگرس‌نشین است، اما مردم درود که برای صعود این تیم زحمت کشیده‌اند باید قبول کنند تا زمانی‌که فرودگاه، هتل و ورزشگاه طبق استاندارد AFC و سازمان لیگ ندارند این تیم در خرم‌آباد بازی می‌کند و بعد از فراهم شدن امکانات تیم به درود بر می‌گردد، شاید استیل‌آذین زاگرس در بروجرد هم بازی کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =