شهردار فرون آباد در بازدید از فعالیت های ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری گفت: با توجه به این که شهر فرون آباد در ایام نوروز شاهد تردد مسافران بی‌شماری است، باید تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به مسافران در نظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از پاکدشتی ها؛ مهندس علیان در بازدید از فعالیت های ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری به خبرنگار ما گفت: با توجه به این که شهر فرون آباد در ایام نوروز شاهد تردد مسافران بی‌شماری است، باید تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به مسافران در نظر گرفته شود.
وی افزود: در این راستا هر ساله ستاد تسهیلات نوروزی با هدف خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به شهروندان و مسافران نوروزی در شهرداری فرون آباد تشکیل می‌شود. وی خاطر نشان کرد: ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری هر ساله فعالیت خود را از اواخر بهمن ماه آغاز می‌کند.
وی هماهنگی‌های اداری، اخذ طرح‌های نوروزی از دستگاه‌های عضو، نظارت بر صنوف، نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط رستوران‌ها و اطلاع‌رسانی و راهنمایی مسافران را از جمله فعالیت‌های این ستاد ذکر کرد.
شهردار فرون آباد در ادامه با تأکید بر وحدت دستگاه‌های خدمت‌رسان، گفت: چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی در گرو همکاری مسئولان و اعضای این ستاد است و تمامی دستگاه‌های مربوط باید از همه توان خود برای ارائه برنامه و خدمات مطلوب استفاده کنند.
وی بیان داشت: این ستاد ارتقای فرهنگی را در همه فعالیت‌ها مدنظر قرار می‌دهد، چرا که برخورداری از خدمات بدون نهادینه‌شدن فرهنگ آن کاری بیهوده محسوب می‌شود.
انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =