رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فیروزکوه از افتتاح هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر شهرستان با حضور مسؤولان کشوری و استانی در فروردین ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، “حسین کیانی” در گفت وگو با خبرنگار دیمه نیوز اظهارکرد: این واحدها در دهه حساب ۱۰۰ امام خمینی(ره) که از ۲۱ تا ۳۱ فروردین ماه و مصادف با سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، افتتاح می شوند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت مسکن مهر شهرستان، خاطرنشان کرد: بحمدالله هفت تعاونی و انبوه ساز موفق شدند تا پروژه ها را به ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی برسانند.

کیانی افزود: دریافت تسهیلات واحدهای مسکن مهر تابع پیشرفت فیزیکی آنها است که در چهار مرحله پرداخت می شود.

وی گفت: ۴۸ مورد که از جمله آنها می توان انشعابات، بیمه، مالیات، نظارت، عوارض شهرداری و . . . را نام برد، در قانون ساماندهی مسکن بیان شده و افزایش قیمت ها در هر یک در سه مرحله در آذرماه ۹۱، تیرماه ۹۲ و آذر ماه ۹۲ ابلاغ شده و غیر از آنها هیچ مرجع قانونی برای افزایش قیمت ها ابلاغ نشده است.

این مقام مسؤول خواستار پیگیری جدی مقوله آماده سازی و پرداخت باقی مانده بدهی های مربوطه از سوی تعاونی ها شد و خاطرنشان کرد: هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر فیروزکوه در فروردین ۹۳ و در دهه حساب ۱۰۰ امام خمینی(ره) افتتاح می شود.

وی در خاتمه با تقدیر از زحمات مجدانه دستگاه های خدمات رسان آب، برق، گاز و مخابرات، بیان کرد: تاکنون در ۲ هزار واحد از مجموع واحدهای مسکن مهر شهرستان، این خدمات بطور کامل برقرار شده است.

۱۵ تعاونی، سه انبوه ساز سه جانبه و سه خیّر مسکن ساز در قالب پروژه های مسکن مهر در شهرستان فیروزکوه فعال اند که احداث چهار هزار و ۸۱۶ واحد مسکونی را بر عهده دارند.  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =