در هشتمین روز از دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) و در آیینی با حضور “علیرضا تابش” رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی مهر در شهرستان فیروزکوه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، در آیینی که به همین مناسبت در سایت مسکن مهر “دشت ناصر” فیروزکوه برگزار شد، هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی مسکن مهر شهرستان مشتمل بر هزار واحد ۹۹ ساله و ۵۰۰ واحد ملکی- انفرادی افتتاح و به بهره برداری رسید.

واحدهای ۹۹ ساله افتتاح شده از سوی هفت تعاونی، انبوه ساز و خیّر تحویل شد که ۷۲ واحد آن در شهر “ارجمند” به بهره برداری رسید.

این واحدها متعلق به تعاونی های “مبل فیلون”، “آویژ”، “سیمان فراز”، “نصر فرهنگیان”، ۱۱۱ واحدی “خیّرین مسکن ساز”، ۷۲ واحدی “حسن آباد” ارجمند، “کوهین دژ کومش”، “توسعه مسکن سمنان” و “عشاق” بوده است.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار فیروزکوه و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران و مسؤولان محلی فیروزکوه سایر مسؤولان حاضر در این مراسم بودند.

در مجموع چهار هزارو ۵۸۵ واحد مسکونی مهر دارای تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی با نرخ سود چهار درصد در سطح شهرستان فیروزکوه در حال ساخت است.

از این تعداد هزار و ۲۰۰ واحد ملکی و مابقی ۹۹ ساله با در اختیار گذاشتن زمین توسط دولت بوده است که در قالب ۱۵ تعاونی با قرارداد دوجانبه با پیمانکاران، سه انبوه ساز سه جانبه و سه خیّر مسکن ساز اجرایی می شود.

همه ساله ۲۱ تا ۳۱ فروردین ماه به عنوان دهه حساب ۱۰۰ امام(ره) نامگذاری و گرامی داشته می شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =