عضو شورای اسلامی شهر ورامین اظهار داشت: از شهردار محترم شهر ورامین خواستیم تا نسبت به تعدیل جایگاه کارمندانی که بیش از دو سمت دارند سریعاً اقداماتی را انجام دهد تا سایر افراد توانمند در شهرداری بتوانند توانایی های خود را بروز دهند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، جعفر اردستانی عضو شورای اسلامی شهر ورامین در گفت و گو با ورامین ما پیرامون تذکر اعضای این شورا به شهردار ورامین گفت: با توجه به اینکه در مجموعه شهرداری ورامین افراد متخصص بسیار خوبی را در حال حاضر داریم و از سوی دیگر نیز طبق نص صریح قانون مبنی بر اینکه افراد نباید دو سمت و شغل سازمانی به صورت همزمان داشته باشند، اعضای شورای اسلامی تذکری را به شهردار ورامین در این خصوص دادند.

وی ادامه داد: از شهردار محترم شهر ورامین خواستیم تا نسبت به تعدیل جایگاه کارمندانی که بیش از دو سمت دارند سریعاً اقداماتی را انجام دهد تا سایر افراد توانمند در شهرداری بتوانند توانایی های خود را بروز دهند.

اردستانی خاطر نشان کرد: با اجرای درست این قسمت از قانون جمهوری اسلامی ایران مطمئناً کارهای سازمانی و تشکیلاتی آن پست و جایگاه به بهترین شکل ممکن اجرا خواهد شد که اگر غیر از این امر در اداره یا سازمانی اجرا شود، علی رغم قانون در شرع مقدس اسلام نیز مطمئناً حرام خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر ورامین در زمینه مدت زمان اجرای این تذکر توسط شهردار نیز گفت: زمان مشخصی در نظر گرفته نشده است ولی اگر پس از گذشت مدتی شاهد عملی نشدن این خواسته شورای شهر توسط شهردار باشیم، مطئناً از شهردار توضیحاتی را در زمینه عدم اجرای آن خواهیم خواست. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =