جشن اردیبهشت تئاتر شهرستان رباط کریم، با همکاری انجمن هنرهای نمایشی در سالن آمفی تئاتر معلم این شهرستان برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ جشن اردیبهشت تئاتر شهرستان رباط کریم، با همکاری انجمن هنرهای نمایشی  وبا حضور محمد حسین اسماعیلی، معاون هنری و سینمائی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، ‌حسین عاطفی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، امیر شمس، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم،مسئولان، هنرمندان رشته تئاتر و دوستداران این عرصه در سالن آمفی تئاتر معلم برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی رباط کریم درسخنانی ضمن تبریک جشن سالانه اردیبهشت تئاتر و خیر مقدم به اهالی هنر و مسئولین با بیان سیاست های کاری اداره در سال فرهنگ و اقتصاد از اجرای برنامه های متنوع و بامحتوا در راستای رشد وگسترش هنر تئاتر خبر داد.

اسماعیلی معاون هنری وسینمائی اداره کل بیان داشت: برگزاری این جشنواره درپویائی هنرتئاتر نقش بسزائی  ایفاء می نماید و با تشریح طرح جامع تئاتر استان اعلام کرد اعتبارات لازم جهت اجرای این مهم تامین گردیده است و در سال جاری برنامه های متنوعی در دست اجرا خواهد بود.

وی افزود: حمایت از رویداد های تئاتر موجب روشن شدن چراغ تئاتر و نگاه استان تهران پرهیز از تمرکز زدائی در تهران و انتقال آن به شهرستانها است.

در بخش پایانی این مراسم از هنرمندان،پیشکسوتان،فعالان و حامیان فرهنگ و هنر شهرستان رباط کریم با اهدای لوح تقدیر و بسته فرهنگی تشکر و قدرانی شد.  انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =