به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، مدیرکل ورزش و امور جوانان استان ایلام صبح امروز در حاشیه این همایش بزرگ اظهار داشت: در این همایش بزرگ پیاده‌روی شماری از خانواده‌های ایلامی و ورزش‌دوست شرکت کردند.

فرزاد فتاحی افزود: این همایش به منظور توسعه ورزش همگانی در بین خانواده‌های ایلامی برگزار شده که با استقبال گرم و پرشور آنان مواجه شده است.

وی ادامه داد:‌ این استقبال و پرشور گرم مردم و خانواده‌های ورزشکار و ورزش‌دوست ایلامی زمینه افزایش فعالیت‌های ورزشی را در استان ایلام فراهم کرده که مسئولان ورزش استان به این مهم اذعان داشته و برای تحقق آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

این مسئول اضافه کرد: توسعه ورزش استان در همه بخش‌های همگانی، قهرمانی و توسعه سرانه‌های فضای ورزشی یکی از اولویت‌های مهم اداره کل ورزش و امور جوانان استان ایلام است.

فتاحی تصریح کرد:‌ برای تحقق این برنامه از سوی کارشناسان و مدیران این دستگاه اجرایی طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی تدوین شده که به مرور در طول سال جاری در استان ایلام اجرای خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: برپایی همایش‌های بزرگ پیاده‌روی خانوادگی نیز یکی از برنامه‌ها و اولویت‌های این دستگاه اجرایی بوده که تا پایان سال نیز نظیر چنین همایش‌هایی در استان ایلام برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از 20 هزار ورزشکار سازمان یافته در هیئت‌های مختلف ورزشی عضویت داشته و به فعالیت‌های ورزشی مشغول هستند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =