عضو شورای شهر ورامین با اشاره به همکاری شورای شهر و شهرداری شهرستان برای اجرای مترو اظهار داشت: بزرگترین مشکل متروی ورامین در طولانی شدن اجرای آن اختلاف بین شورای شهر و شهرداری ورامین با شرکت مترو و پیمانکار می باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، زهرا هداوند عضو شورای اسلامی شهر ورامین طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ورامین ما گفت: هم شورای شهر و هم شهرداری ورامین دوشادوش یکدیگر برای اجرای مترو فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: بزرگترین مشکل متروی ورامین که باعث شده است تا کار اجرایی مترو در ورامین به طول انجامد اختلاف بین شورای شهر و شهرداری ورامین با شرکت مترو و پیمانکار می باشد که ما می گوییم که به دلیل اجرای بهتر طرح تفضیلی و آسایش شهروندان در سالهای آتی متروی ورامین در زیر زمین احداث گردد ولی شرکت مترو مصر است تا مترو در کنار خط راه آهن ساخته شود.

این عضو شورای شهر ورامین اذعان کرد: همه پیگر مترو ورامین هستند و اعضای دور چهارم شورای شهر ورامین نیز در همین راستا جلسات متعدد و زیادی با مسئولین مختلف داشته است که از جمله آنها می توان به فرماندار، نماینده شهرستان در مجلس و مسئولین استانداری نام برد.

هداوند در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه فعالیت مسئولین شهرداری در خصوص مترو به چه میزان بوده است نیز گفت: مسئولین شهرداری ورامین نیز هم اندازه دیگر مسئولین شهرستان پیگر مترو ورامین بوده اند و از این به بعد نیز تمام مسئولین همچنان پیگیر این امرو خواهند بود، به خصوص اعضای شورای شهر که از طریق اطمینان مردم و گرفتن رای از آنها وارد شورای شهر شده اند.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =