فرماندار شهرستان پیشوا فلسفه تشکیل هیئت های مذهبی را ایجاد بازویی برای کارهای فرهنگی و مذهبی دانست و گفت: این هیئت ها می توانند با هماهنگی و تعامل بیشتر، کارهای فرهنگی و مذهبی را در شهرستان ترویج دهند.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری،‌ به نقل از ندای پیشوا؛ گردهمایی هیئات مذهبی شهرستان پیشوا در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان پیشوا در این مراسم،  فلسفه تشکیل هیئت های مذهبی را بازویی برای کارهای فرهنگی و مذهبی دانست و گفت:این هیئت ها می توانند با هماهنگی و تعامل بیشتر ، کارهای فرهنگی و مذهبی را در شهرستان ترویج دهند.

ملکوتی خواه اظهار داشت: شهرستان پیشوا با مردم متدین و مذهبی و وجود بارگاه امامزاده جعفر (ع)  همیشه در کارهای مذهبی رتبه اول را داشته و امید آن است با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و برنامه های شهرستان و حضور پر شور در مساجد بتوانیم از برکات ماه مبارک رمضان بهره مند شویم. حجت الاسلام زوبین ریاست سازمان تبلیغات شهرستان پیشوا در این گردهمایی گفت:تعامل بیشتر مسئولین هیئت های مذهبی با اداره تبلیغات به جهت تبادل افکار و نظرات قطعأ می تواند در برنامه های مذهبی مفید باشد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =