فرماندار شهرستان قرچک اسامی هشت عضو هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر قرچک را اعلام کرد.

به گزارش تهران نیوز ، مسعود مرسل‌پور در جمع خبرنگاران گفت: در اجرای تبصره یک ماده ۳۲ قانون انتخابات شوراها، جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر قرچک با حضور علیرضا جعفری رئیس ستاد انتخابات، اعضای شورای تامین، رییس و اعضاء هیات نظارت شهرستان و رئیس ادارات آموزش و پرورش و رئیس اداره ثبت احوال و ۳۰ نفر از معتمدین شهرستان قرچک تشکیل شد.

وی افزود: ۱۵ نفر از معتمدین برای حضور در هیات اجرایی اعلام آمادگی کردند که رای گیری مخفی انجام شد و یوسف مولایی با  ۱۸ رای، محمد سلگی با  ۱۷ رای، حمید رضا تاجیک با ۱۷ رای، داود رحمت پور با ۱۷ رای، محمد رضا شهریاری با ۱۵ رای، غلامرضا خلیلی فر با ۱۴ رای، علی یاری با ۱۲ رای و بهروز مشتاق با ۱۲ رای به عنوان اعضا اصلی هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قرچک انتخاب شدند.

مرسلپور افزود: همچنین حبیب ستاری با  ۱۲ رای، مجید غفاری زاده با پنج رای، حجت الاسلام مددی با چهار رای، لطیفی مهر با چهار رای و حجت الاسلام سرلک  با چهار رای به عنوان اعضا علی البدل هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر قرچک انتخاب شدند.

انتخابات نماد مردم سالاری در کشور است

وی با بیان اینکه تمام تلاش اعضا هیات اجرایی و هیات نظارت و نیز ستاد انتخابات زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهد بود گفت: انتخابات در واقع نماد مردم سالاری در کشور ما است و مردم از این طریق مدیران شهری و نیز رییس دولت و قوه مجریه را انتخاب می کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک حضور افرادی اصلح در هیات اجرایی را گامی مثبت و موثر در جهت برگزاری باشکوه انتخابات ارزیابی کرد.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =