هیچ کمبودی در توزیع گوشت در ایام محرم وجود ندارد

مدیرکل اداره پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: برای دهه اول ایام ماه محرم، توزیع ۴۰۰تن گوشت قرمز مخلوط و ۴۰۰تن گوشت مرغ منجمد برای استان تهران در نظر گرفته شده است.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان تهران، عبدالرضا گودرزی راد اظهار داشت: مقرر شد برای ایام ماه محرم، مرغ منجمد با قیمت پنج هزار و  ۱۰۰تومان، گوشت مخلوط قرمز وارداتی هر کیلو گرم با نرخ ۲۲هزار و ۵۰۰تومان و گوشت مخلوط داخلی نیز با قیمت ۲۱ هزار و ۵۰۰تومان عرضه شود.

مدیرکل اداره پشتیبانی امور دام استان تهران ادامه داد: هیئت های عزاداری با مراجعه به ستاد تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان تهران می توانند اقلام مورد نیاز خود را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه هیچ کمبودی در بخش مرغ و گوشت قرمز در تهران و در ایام محرم نخواهیم داشت، گفت: توزیع گوشت تا دهه اول و پس از آن نیز در نظر گرفته شده و باتدابیر و هماهنگی های لازم در این خصوص، هیچ گونه کمبودی در عرضه محصولات نخواهیم داشت.

گودرزی راد تأکید کرد: ۴۰۰تن مرغ منجمد و ۴۰۰تن گوشت قرمز مخلوط وارداتی و داخلی در دهه اول محرم برای استان تهران در نظر گرفته شده است.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =