امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن به جهانیان ثابت کرد هیچ گزینه ای حتی گزینه نظامی هم در مقابل سیل خروشان ملت تاب مقاومت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛ حجت الاسلام “عبدالعلی استیری” روز جمعه و در خطبه های نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته شهرستان فیروزکوه، با اشاره به راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن اظهارکرد: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن این است که جمهوری اسلامی متعلق به تمامی گروه ها و ادوار بوده و ملت از خواسته های بحق خود ذره ای عقب نشینی نخواهد کرد.

وی گفت: پیام این حضور برای مسؤولان آن است تا به وظایف خود به درستی عمل کرده، پای تعهدات خود به امام(ره) و رهبری بمانند و نگذارند ذره ای عزت، سربلندی و استقلال نظام اسلامی خدشه دار شود.

حجت الاسلام استیری ادامه داد: این حضور بیانگر تجدید میثاق ملت با آرمان های امام راحل و رهبری، شهدا و ولایت مطلقه فقیه است.

وی تاکید کرد: این حضور در حالی رخ داد که تمامی دشمنان و استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا، بجای اعتمادسازی پس از مذاکرات ژنو به دنبال جدا کردن ملت از بدنه نظام بودند؛ اما ملت پاسخ گستاخی های آنها را به زیبایی دادند.

خطیب جمعه شهرستان فیروزکوه افزود: عجیب است که پس از گذشت چندین سال هنوز دولتمردان آمریکایی به این ریسمان پوسیده متوسل می شوند و دست از خوی استکباری خود برنمی دارند و از گزینه های روی میز صحبت می کنند.

وی تصریح کرد: ملت ایران در این راهپیمایی ثابت کرد گزینه های روی میز ما اتحاد و انسجام، بصیرت، حمایت از ولایت مطلقه فقیه و حضور پرشور در صحنه است.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه بیان کرد: ملت ایران به جهانیان ثابت کرد هیچ گزینه ای حتی گزینه نظامی هم در مقابل سیل خروشان ملت تاب مقاومت ندارد.

وی در خاتمه با اشاره به برخی یاوه گویی های دشمنان که گفتند جمعیت حاضر در خیابان ها تمامی ملت نبودند، تصریح کرد: اگر منظور آنها افراد در حصر خانگی، خائنان به نظام اسلامی و کسانی هستند که در سال ۸۸ با فتنه انگیزی به مقدسات ما توهین کردند، کوچکترین جایگاهی در بین مردم ندارند و هر حمایتز از آنان از نظر ملت مطرود است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =