واحد سیار سرشماری اینترنتی در قرچک راه‌اندازی شد

فرماندار و مدیر اجرایی سرشماری شهرستان قرچک از راه‌اندازی واحد سیار سرشماری اینترنتی برای نخستین بار در استان تهران به‌منظور افزایش مشارکت مردم در این رویداد مهم آماری و حائز اهمیت در کشور خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از فارس؛ مسعود مرسل‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی واحد سیار سرشماری اینترنتی برای نخستین بار در استان تهران به‌منظور افزایش مشارکت مردم در این رویداد مهم آماری و حائز اهمیت در کشور خبر داد.

فرماندار و مدیر اجرایی سرشماری شهرستان قرچک گفت: برای سهولت در ثبت‌نام و مشارکت شهروندان قرچک در طرح سرشماری اینترنتی عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵، واحد سیار سرشماری عمومی نفوس و مسکن راه‌اندازی و کار خود را آغاز کرده است.

وی با بیان این‌که سه دستگاه اتوبوس برای این کار در نظر گرفته شده، یادآور شد: تمام سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی برای افزایش مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی در شهرستان قرچک اعلام آمادگی کرده و نسبت به انجام وظایف همکاری لازم را دارند.

مرسل‌پور خاطرنشان کرد: خوشبختانه تا این لحظه شاهد استقبال خوب شهروندان از واحدهای سیار سرشماری اینترنتی بوده‌ایم.

فرماندار شهرستان قرچک با ارائه گزارشی از روند اجرای این طرح در شهرستان، وجود اطلاعات دقیق را لازمه برنامه‌ریزی مسئولان کشور دانست و افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده امید است مردم عزیز شهرستان در این طرح مهم نیز خدمتگزاران خود برای ساختن فردایی بهتر باشند.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =