هفته نهم بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور‌ چهار‌شنبه شب در آمل پیگیری شد و کاله مازندران در خانه از شد بازرگانی جواهری گنبد گذشت.

تنها نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال کشورمان ست نخست این دیدار را با امتیاز (25 بر 22) به حریف گنبدی خود واگذار کرد ولی شاگردان بهروز عطایی توانستند در ست‌های دوم، سوم و چهارم با امتیازهای (25 بر 20)، (25 بر 18) و (25 بر 23) با نتیجه سه بر یک از سد بازیکنان رضا ابراهیمی در بازرگانی جواهری بگذرند.

کاله مازندران پس از سه شکست متوالی هفته‌های گذشته مقابل پیشگامان کویر یزد، میزان خراسان رضوی و آلومینیوم المهدی بندرعباس با پیروزی مقابل تیم قعر جدولی بازرگانی تاحدودی توانستند از فشار شدید روحی و روانی خود کم کنند.

از نکات قابل توجه این دیدار حمایت بی‌امان تماشاگران و والیبال‌دوستان آملی از بازیکنان، سرمربی و کادر فنی این تیم مازندرانی بود که حدود 2 هزار نفر در سالن پیامبر اعظم(ص) آمل حضور داشتند.

تیم والیبال جواهر بازرگانی گنبد که این روزها حال و روز خوبی ندارد و با تغییر کادر مربیگری به فکر کسب نتیجه است همچنان با 9 شکست در تمام دیدارهای لیگ برتر والیبال تنها با یک امتیاز در قعر جدول دوازده تیمی این دوره از مسابقات جا خوش کرده است.

از سوی فدراسیون والیبال اسماعیل صباغ نماینده و ناظر این دیدار بوده و ابراهیم فیروزی و اصغر میرزایی کار قضاوت را برعهده داشتند.

کاله مازندران با کسب این پیروزی 18 امتیازی شده و خود را به جایگاه سوم جدول لیگ برتر رسانده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل،

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =