به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری از شهرستان قدس ، حجت الاسلام و المسلمین میر احمدی امام جمعه شهرستان قدس در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه با نوای کاروان در این شهرستان در گفتگو با خبر نگار آفتاب ری با اشاره به فضای تبلیغاتی پیش رو در انتخابات آتی ریاست جمهوری اظهار داشت در انتخابات ، اشخاص ملاک نیستند و ما به صحبت های اشخاص اهمیتی نمی دهیم . تنها نقطه اتکا برای نظام سخنان داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله ) می باشد و البته واژه انتخابات آزاد به مشکل شخصیتی افراد وابسته  بر می گردد چون بروز این واژه در این مقطع زمانی به این دلیل است که آنها بتوانند از شخصیت شان سوء استفاده کنند ومسلماً شورای محترم نگهبان اجازه چنین کاری را نخواهد داد.  در نهایت دشمن نیز هرگز به اهداف خود نخواهد رسید و بیان این چنین صحبت ها باید تمام شود و این افراد بیش از این نباید آب در آسیاب دشمن بریزند .

همه انتخابات های ما تا به حال انتخابات آزادی بوده و بیانگر این مدعا حضور مردم در صحنه می باشد و نیاز به اصلاح افراد می باشد تا افراد خود را اصلاح کنند تا بتوانند با معیارهای آزادی خود را وفق دهند و اگر انتخابی که از جانب مردم صورت می گیرد در راستای میل قلبی این افراد نبود بخواهند با توسل به زور شرایط را به نفع خود تغییر دهند و این از اصول دمکراسی که خود آنها از آن دم می زنند به دور است .

ایشان در ادامه افزود بالاتر از مقام ولایت فقیه هیچ قدرتی نیست و دیگران باید گوش به فرمان صحبت های رهبری باشند . طبق فرمایشات مقام معظم رهبری قصد این چنین افرادی انشالله خیر است و انتخابات آزاد در طول انقلاب همواره وجود داشته است ولی این افراد خود را باید با این کاروان هماهنگ کنند وگرنه از غافله عقب می مانند، مشابه خیلی ها که ماندند.

ایشان انتخابات آتی را نقطه قوتی دیگر برای نظام دانست و سر بلندی اسلام و نظام اسلامی را وابسته به این چنین انتخابات ها دانست .

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =