برخورد خودروی وانت نیسان حامل بار میلگرد با یک دستگاه خاور و یک خودروی سواری در بزرگراه آزادگان، واژگونی وانت را در پی داشت.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به‌ نقل از روابط‌عمومی ایستگاه 14 آتش‌نشانی تهران، بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی خاور با یکدستگاه نیسان حامل بار آهن میلگرد و اطلاع‌رسانی این حادثه به سامانه 125 ستادفرماندهی آتش‌نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه 14 را به مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بعد از بزرگراه امام علی (ع) اعزام کرد. مرتضی گلپایگانی فرمانده آتش نشانان این عملیات اظهار داشت: بنابر اظهار شاهدان بر اثر برخورد یک دستگاه خاوربا یک دستگاه وانت نیسان و بر هم خوردن تعادل نیسان و در نهایت برخورد آن با یک‌دستگاه پژو وانت به همراه بار میلگرد در وسط بزرگراه آزادگان وازگون شده بود. وی افزود: راننده خاور در لحظات اولیه از محل حادثه متواری شده بود اما شدت برخورد به حدی بود که خودروی نیسان از قسمت تندروی بزرگراه به قسمت کندرو کشیده شده و در قسمت کندرو متوقف شده بود.

واژگونی خودرو در اتوبان آزادگان

گلپایگانی ادامه داد: آتش نشانان پس از بازدید و بررسی اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و راننده 40 ساله را با رعایت نکات ایمنی از کابین خودروی نیسان خارج کردند که خوشبختانه هیچ‌گونه آسیبی ندیده بود.

بر پایه این گزارش، آتش نشانان پس از رفع نشت بنزین خودرو با استفاده از خودروی جرثقیل پلیس راهور، خودرو را به حالت اولیه بازگرداندند و پس از انتقال خودرو به مکانی امن، با تحویل محل به پلیس راهور به ماموریت خود پایان دادند. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =