پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري : بزرگترین مستند درباره جنگ جهانی سوم که با حمله رژیم صهیونیستی به ایران آغاز و با نابودی رژیم صهیونیستی و پایگاه های آمریکا در منطقه پایان می یابد روز یکشنبه از شبکه تلویزیونی "المیادین" لبنان پخش می شود.

علی شهاب" یکی از سناریست های این مستند جنجالی که خبر ساخت آن بازتاب گسترده ای در محافل آمریکایی و صهیونیستی داشته است ، با اعلام این خبر، تصریح کرد: این مستند که "حافة الهاویة" (پرتگاه دوزخ) نام دارد و توسط "حسین سماحه" کارگردانی شده است، حمله احتمالی آمریکا و رژیم صهیونیستی به ایران و واکنش های جمهوری اسلامی ایران به این حمله احتمالی را در سطح منطقه به تصویر کشیده است.

 وی با بیان اینکه طرح اولیه، سناریونویسی و کارگردانی این مستند در شرکت نانومدیا (NanoMedia) انجام شده است، افزود: بخش نخست این مستند که 55 دقیقه است شامل سکانس های سه بعدی، نقشه هایی از اهداف زیربنایی و تأسیسات مهم در ایران و سرزمین های اشغالی و کل منطقه است.
این تحلیلگر برجسته علوم نظامی لبنان که چند سال پیش از سوی رژیم صهیونیستی تهدید به ترور شده است، تصریح کرد: بخش اول این مستند که "حنجره عمیق" نام دارد شامل مصاحبه هایی با تحلیلگران برجسته نظامی و امنیتی آمریکا، رژیم صهیونیستی، ایران، روسیه، لبنان، سوریه و مصر است، گفت: این مستند به امید خدا رأس ساعت ساعت 23:30 روز یکشنبه از شبکه تلویزیونی المیادین پخش می شود.
تکرار این مستند جنجالی نیز روز دوشنبه آینده ساعت 10 صبح و باز دیگر ساعت 16 همان روز و همچنین روزهای سه شنبه ساعت 12:30 ظهر و چهارشنبه ساعت 2 صبح به وقت تهران از شبکه المیادین پخش می شود.
"غسان بن جدو" مدیر شبکه المیادین، چندی پیش با نمایش بخش هایی از این مستند، آن را بزرگترین و حرفه ای ترین مستند در نوع خود اعلام کرد و گفت: من با این مستند در مقابل دیگر شبکه های تلویزیونی تحدی می کنم و آنان را به رقابت فرامی خوانم و ادعا می کنم که تا کنون کاری به این قدرت و قوت در این عرصه ساخته نشده است و پخش آن، بسیاری را شوکه خواهد کرد.
"حسن عبدالساتر" نیز دیگر سناریست این مستند است که از تحلیلگران برجسته لبنانی در حوزه استراتژی و رسانه است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =