جیبوتی کجایی؟ دقیقا کجایی؟!

در پی قطع روابط دیپلماتیک عربستان با ایران، چند کشور دیگر نظیر بحرین، سودان و جیبوتی در اقدامی عجیب روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کردند که این قطع رابطه واکنش های طنز مردم کشورمان را به همراه داشت.

به گزارش تهران نیوز ، در پی قطع روابط دیپلماتیک عربستان با ایران، چند کشور دیگر نظیر بحرین، سودان و جیبوتی در اقدامی عجیب روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کردند. این قطع رابطه غیرمنتظره واکنش های طنز مردم در شبکه های اجتماعی را در پی داشت که در ادامه آن ها را می خوانیم:
تو این اوضاع و شرایط فعلی فقط قطع رابطه با جیبوتی رو کم داشتیم؛؛؛ جیبوتی کجایی؟دقیقا کجایی؟
وااااای بچه ها من خوابم نمیبره توروخدا به جیبوتی بگید برگرده :'(
هم اکنون خبر رسید سودان هم بعد از بحرین با ایران قطع رابطه کرد ، آقا من کف اتاق ولو شدم ،،، این کارا مثل گروه های تلگرام میمونه که مثلا عربستان لفت میده بعدش میره توی پی وی به بحرین و سودان میگه شما هم لفت بدین من یه گروه بهتر دارم الو بفرمایین؟ -آگومبا گومبا گومبا!! چی میگه مترجم ترجمه کن -از جزیره آدم خواران هستن میگن روابطشونو با ایران قطع کردن حجم تبادل تجاری‌ سودان و جیبوتی با ایران ۱۸ هزار دلاره... فکر کنم یه نیسان پسته میرفته که اونم میتونه وایسته سر خیابون پسته هاش رو بفروشه... الان صاحاب جیبوتی، اسم کشورش رو سرچ می‌کنه تو هر خبرگزاری بود، اسکرین شات میگیره، بعدها به نوه هاش بگه ما هم یه زمانی تو مناسبات بین‌المللی تاثیرگذار بودیم... جیبوتی، شبا جذر و مد میشه، میره زیر آب، صبح در میاد، مردمش دو زیست هستن حالا واسه ما قطع رابطه کن شدن... الانه که دزدای دریایی سومالی هم قطع ارتباط کنند و بگند ما دیگه از شما دزدی نمی‌کنیم،‌ مرسی... یکی از مزایای قطع روابط دیپلماتیک با ایران اینه که بالاخره ما اسم این کشورهارو در عمرمون یه بار میشنویم...
میخوام بخوابم امشب اما نمیشه ؛؛؛ غم قطع رابطه جیبوتی نمیذاره ‏این قطع رابطه دیپلماتیک هیچی نداشت دانش جغرافیایی و زمین شناسی مون رو در حد چشمگیری افزایش داد. کشف نقاط ناشناخته بر روی کره خاک!
واکنش های طنز مردم به قطع رابطه دیپلماتیک برخی کشورها با ایران
به نظرم کشور جیبوتی با ۸۰۰ هزار نفر جمعیت نباید با کل کشور ما قطع رابطه می کرد ؛؛؛؛ نهایتا باید با قرچک و ورامین قطع رابطه می کرد! جمعیت جیبوتی از تماشاگرای استقلال هم کمتره!
واکنش های طنز مردم به قطع رابطه دیپلماتیک برخی کشورها با ایران

به گزارش میزان؛ «یاسر جبرائیلی» در صفحه اینستاگرام خود پیام طنزی به نقل از «حسین شریعتمداری» را منتشر کرد که واکنش مدیر مسئول روزنامه کیهان به قطع رابطه جیبوتی با ایران است.

در پیام شریعتمداری آمده‌است:

در پی قطع رابطه جیبوتی با ایران، وزارت خارجه کشورمان به دیپلمات‌های جیبوتی ۲۴ ساعت فرصت داد تا کشور خود را روی نقشه پیداکنند.

 واکنش های طنز مردم به قطع رابطه دیپلماتیک برخی کشورها با ایران

شبکه خبری العالم نیز دو عکس ذیل را به نقل از کاربرانش منتشر کرد:

جیبوتی کجایی؟دقیقا کجایی؟!
  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =