پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري :معاون اول قوه قضائیه درباره اظهارات اخیر رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی تاکید کرد که مسئولان با هر اقدامی که وحدت و هماهنگی بین مسئولان را بر هم بزند و یا ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه کنند به منافع کشور در کوتاه مدت و بلند مدت آسیب رسانده اند.

 سید ابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضائیه در گفتگو با مهر در خصوص اظهارات اخیر رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی گفت: رهبر معظم انقلاب بر وحدت میان مسئولان و پرهیز از هر گونه اختلاف‌افکنی تاکید دارند، و همه مسئولان باید در سخنان خود به این موضوع توجه کنند.

وی ادامه داد: شانزدهمین اجلاس عدم تعهد به میزبانی تهران یکی از بهترین جلوه‌های همکاری و هماهنگی بین مسئولان بود و به همه جهان وحدت و یکپارچگی مدیران جمهوری اسلامی ذیل هدایت رهبر معظم انقلاب را نشان داد. معاون اول قوه قضاییه افزود: اجرای طرح اقتصاد مقاومتی نیز در کشورمان با توجه به فشارهای مستکبران بر جمهوری اسلامی ایران با همدلی و همیاری مسئولان میسر خواهد شد. وی با بیان اینکه افراد و به خصوص مسئولان با هر اقدامی که وحدت و هماهنگی بین مسئولان را برهم بزند و یا ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه کند به منافع کشور در کوتاه مدت و بلند مدت آسیب رسانده اند، افزود: اینگونه رویه ها با توجه به وضعیت کنونی کشور مفید به حال مردم و جامعه نخواهد بود. حجت الاسلام رئیسی با تاکید بر رعایت قانون از سوی همه اتباع جمهوری اسلامی ایران در همه پست ها و مسئولیت ها اظهار داشت: قانون مداری در همه سطوح برای همگان لازم است و افراد نمی توانند در هیچ موردی نقض قانون کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =