فرماندار شهرستان فیروزکوه از واگذاری قطعی 32 واحد از پروژه مسکن 176 واحدی کوهسار طی روزهای آینده و واگذاری 48 واحد دیگر آن تا پایان سال در صورت برقراری انشعابات خبر داد.

ابوالقاسم مهری در تشریح این مطلب افزود: در صورت اتصال به‏موقع انشعابات آب، برق و گاز در این پروژه، بلوک‏های دو، سه، چهار، پنج و هشت این پروژه تا پایان سال واگذار می‏شود.

وی گفت: هم‏اینک واحدهای بلوک‏های چهار و پنج این پروژه به طور کامل آماده‏سازی شده و از خدمات آب، برق و گاز برخوردار است و طی روزهای آینده تحویل صاحبان آنان خواهد شد.

این گزارش حاکی است؛ فرماندار شهرستان فیروزکوه از همان روزهای آغازین، قبول مسئولیت فرمانداری فیروزکوه با فراخوانی دستگاه‏های خدمات‏رسان و با ایجاد هماهنگی کامل بین آن‌ها با حضور شهردار، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رئیس اداره راه و شهرسازی، پیمانکار و مشاور پروژه 176 واحدی کوهسار فیروزکوه، خواستار تسریع در خدمات‏رسانی به متقاضیان این واحدها شد.

پروژه مسکن 176 واحدی کوهسار در 11 بلوک در گذشته جزو پروژه‏های پنج ساله استیجاری به شرط تملیک بود که بنا به دستور رئیس جمهور مبنی بر کمک به اقشار کم‏درآمد و محروم، به مسکن مهر 99 ساله تبدیل شد.

گفتنی است، تا پایان سال 91، یک‌هزار و 325 واحد مسکن مهر شامل 525 واحد خرده مالکی و 750 واحد 99 ساله در فیروزکوه واگذار می‏شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =