اتحاد و يكپارچگى، اعتماد به خدا و تلاش و كوشش جبهه فرهنگی ارزشی انقلاب اسلامی باز هم در برابر دشمن حاضر در میدان جنگ نرم رخ نمایی کرد.

سرویس فرهنگی آفتاب ری؛ حسین شفیعی- اتحاد و يكپارچگى، اعتماد به خدا و تلاش و كوشش جبهه فرهنگی ارزشی انقلاب اسلامی  باز هم در برابر دشمن حاضر در میدان جنگ نرم رخ نمایی کرد.  امروز بچه های خاکی ! و بی ادعای خط مقدم جنگ نرم بدون پول و بودجه و امکانات و پشتیبانی‏هاى سیاسى و فقط با اتکا به رمز یازهرا (س) شب های عملیات گردهم ضرب آهنگ توطئه های دشمن را بهم ریخته  و تبل حضور در میدان جنگ فرهنگی  را می نوازند.

نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی مرتبه ای دیگر تبدیل به صف آرایی نیروهای هم دل و همراه  با صاحب عصر عج شد. حضوری مقتدر بدون تجملات تزئیتی و گفتمانی و با روحیه ای فوق العاده مستحکم . نیروهای جوان و با بصیرتی که علم خود را در عمل برای رضای خدا قرار داده و از کم ترین امکانات، بزرگترین ایده ها را خلق می کنند. از ایده ی استفاده از تلفن همراه و صندلی چرخ دار به جای دوربین های حرفه ای و ریل های فیلم برداری ٍ برای ضبط کردن تصویر گرفته تا ایده ی تلفیق نماد های جنگ در کنار نمادهای جنگ نرم.

[caption id="attachment_99717" align="alignnone" width="640"]رسانه های دیجیتال _عکاس حسین شفیعی رسانه های دیجیتال _عکاس حسین شفیعی[/caption]

و فراهم کردند نیروهای جبهه انقلاب هرچه در توان دارند برای رویارویی با دشمنان دین و کیان خود. «وَاَعِدُّوا لَهُمْ مَااسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ»

جوانانی با تقوا و مخلص که جهت گیرى سیاسى آنها ولایت فقیه است در حضوری دانش محور و عالمانه اثبات کردند که نه تنها آماده دفاع سرزمینی هستند بلکه حضوری فعال در عرصه جنگ نرم دارند.

امروز این نمایشگاه محل به تصویر کشیده شدن این فرموده مقام معظم رهبری است که فرمدند : این تابلو‏ی تهاجم فرهنگى را که ما چند سال پیش بلند کردیم و عده‌اى سنگبارانش کردند، خوشبختانه این‏ها قبول و بلند کرده‌اند. الان در همه‌ى این تشکل ‏هاى کوچک ناشناخته و احصا نشده، جهت واحدى وجود دارد و آن مبارزه با تهاجم فرهنگى است.))1

محل تجمیع نیروهای مومن و معتقدی که حضرت آقا درباره آنها فرمودند: «در بین همین‏ ها است که شما آن معدن‏هاى الماس و طلا را پیدا مى‌کنید: «الناس معادن کمعادن الذهب والفضة». »2

و چه خوب می شود اگر مسئولین کشوری با برگزاری یک تور! به این نمایشگاه بیایند تا وضعیت اقتدار رسانه ای و فرهنگی جوانان را مشاهده کنند . چرا که همه در این نمایشگاه شناسنامه های خود را برای دید عموم به معرض تماشا می گذارند!

لازم به یادآوری است که این حضور تنها رزمایشی کوچک از توان گسترده جوانان انقلابی است که در عرصه فرهنگ جهاد می کنند.

بیانات در دیدار اعضاى انجمن اهل قلم 1381/7/11

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =