وزارت ارشاد توهین روزنامه قانون به مردم ورامین را پیگیری کند / روزنامه قانون باید از وارثان ۱۵ خرداد عذرخواهی کند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اهانت روزنامه قانون به مردم مومن و همیشه در صحنه شهرستان ورامین گفت:وزارت ارشاد و دادگاه مطبوعات با روزنامه قانون به‌‌دلیل اهانت به مردم ورامین جدی برخورد کند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران با اشاره به اهانت روزنامه قانون به مردم مومن، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان ورامین اظهار داشت: مردم غیور شهرستان ورامین در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در عرصه‌های مختلف انقلاب همانند دوران دفاع مقدس نقش بسرایی داشته است و یک‌هزار و ۴۰۰ لاله گلگون کفن این خطه نشان از پیشگامی شهرستان ورامین در عرصه‌های مختلف انقلاب است.

وی مجاهدت و ایثارگری‌های کفن‌پوشان ورامین در قیام ۱۵ خرداد را مدال پرافتخار مردم این منطقه دانست و گفت: مردم ولایت‌مدار ورامین، پیشوا و قرچک همچنین در محکومیت فتنه سال ۸۸ کفن پوش شده و ولایت‌مداری خود را اعلام کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران اهانت روزنامه قانون به وارثان قیام ۱۵ خرداد را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: روزنامه قانون امروز با انتشار مطلبی در صفحه نخست خود حرکت انقلابی مردم شهرستان قرچک علیه فتنه و سران فتنه را به «داعش بازی» تشبیه کرده است.

وی ادامه داد: در ارتباط با این خبر باید به این نکته توجه بدهم که اولاً تجمع اعتراضی مردم قرچک در ارتباط با حضور فتنه‌گران و سران فتنه در این شهرستان بوده و هیچ ارتباطی با سخنرانی حجت‌الاسلام موسوی لاری نداشته است که متاسفانه در این خبر تجمع اعتراضی مردم نسبت به فتنه و فتنه‌گران را به سخنرانی حجت‌الاسلام لاری ارتباط داده است و دوماً حرکت انقلابی مقابله با فتنه و فتنه‌گر را به داعش تشبیه کرده است.

محمودی عنوان کرد: همچنین لازم است اعلام کنم که این تجمع در شهرستان قرچک رخ داده است نه در شهرستان ورامین و از سال ۹۱ شهر قرچک از شهرستان ورامین جدا شده و به‌عنوان یکی دیگر از شهرستان استان تهران کار خود را آغاز کرده است.

وی بیان داشت: روزنامه قانون در این مطلب خود، وارثان قیام ۱۵ خرداد که در طول انقلاب اسلامی سابقه حماسه آفرینی دارند را به داعش تشبیه کرده است.

امام جمعه موقت ورامین گفت: این اقدامات و اهانت‌ها نشان دهنده این است که نفوذی‌ها در برخی مراکز، نهادها و نشریات ورود پیدا کرده و سبب رنجش مردم مومن و ولایت‌مدار می‌شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان تهران با در پایان تصریح کرد: وزارت ارشاد و دادگاه مطبوعات به دلیل این اهانت باید با روزنامه قانون به‌طور جدی برخورد کند و همچنین روزنامه قانون باید در همان صفحه نخست روزنامه از وارثان قیام ۱۵ خرداد عذرخواهی کند.

به گزارش فارس، روزنامه قانون در صفحه نخست روزنامه امروزش اقدام به انتشار مطلبی با عنوان «داعش بازی در ورامین!» کرده است که باعث رنجش مردم شهرستان ورامین شده است.

همچنین روزنامه قانون تجمع اعتراضی مردم شهرستان قرچک را به مردم ورامین نسبت داده است در حالی که شهرستان قرچک از آذر ماه سال ۱۳۹۱ به مرکزیت شهر قرچک و از ترکیب بخش مرکزی شامل دهستانهای ولی‌آباد و قشلاقی جیتو در تابعیت استان تهران با انتزاع از شهرستان ورامین ایجاد شده است.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =