محمود واعظی طبق قولی که روزهای اخیر داده بود، قرار بود که امروز از ساعت ۱۳ الی ۱۴ با مردم به گفتگوی آنلاین بپردازد ولی در این ساعات خبری از وزیر نبود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ورامین ما؛ محمود واعظی وزیر ارتباطات دولت یازدهم، شبهای قبل در رسانه جمعی مانند صدا و سیما اعلام کرده بود که شانزدهم آذر ماه به صورت آنلاین با کاربران شبکه ها اجتماعی گفتگو خواهد کرد و در صورت مثبت بودن این گفتگو، به رئیس جمهور پیشنهاد اجرای همین کار را می دهد، اما امروز کاربران شبکه های اجتماعی که یکی از آنها کلوب بود، پس از مراجعه به صفحه این وزیر دولت یازدهم و درخواست گفتگو با جمله "کاربر گرامی شما مجاز به گفتگو با این کاربر نمی باشید" مواجه شدند.

البته این موضوع برای ساعات ۱۰صبح و بعد از آن تا قبل از ساعت۱۳ بود؛ ولی از ساعت ۱۳ الی ۱۴ که زمان اعلام شده برای گفتگو بود، چراغ صفحه شخصی آقای مهندس محمود واعظی خاموش بود که این نشان از خروج این کاربر از صفحه کلوب می باشد.

521

لازم به ذکر است، زمانی که کاربری با جمله "کاربر گرامی شما مجاز به گفتگو با این کاربر نمی باشید" روبرو می شود ۲ حالت دارد که حال اول آن به این معنی است که کاربر مورد نظر شما گفتگو کردن با کلیه افراد دیگر را مسدود کرده و اجازه این کار را نمی دهد؛ و حالت دوم نیز این است که کاربر مورد نظر شما گفتگو کردن را برای همه افراد غیر از لیست دوستان خود بسته است و شما نمی توانید با او صحبت کنید.

اکنون باید از وزیر ارتباطات گرامی این سوال را پرسید که چرا در ساعات قبل از موعد مقرر در این شبکه اجتماعی حضور داشتید ولی گفتگو را برای افراد عام بسته بوده و اجازه مکالمه با خود را به آنها ندادید و در زمانی که مقرر بود که حضور داشته باشید، این حضور صورت نپذیرفت؟

آیا مشکل این بدقولی نیز نبودن بودجه، نداشتن زیرساخت و یا ایرادات مشابه دیگر است؟

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =