پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري : سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت‌: توقع پیروزی با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ژاپن را نداشتم، اما به پیروزی در این دیدار امیدوار بودم.

خولیو ولاسکو در کنفرانس خبری بازی مقابل ژاپن گفت: توقع پیروزی با نتیجه 3 بر صفر مقابل ژاپن را نداشتم، اما به پیروزی در این دیدار امیدوار بودم.

وی ادامه داد:‌در دیدارهای قبل مقابل ژاپن موفق شده بودیم 3 بر صفر برنده شویم و می‌دانستیم که اگر در این دیدار هم خوب بازی کنیم باز می‌توانیم این تیم را 3 بر صفر ببریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: این نتیجه برای بازی بعد به ما آرامش و اعتماد به نفس خوبی می‌دهد. بازیکنان روحیه بسیار خوبی دارند و به پیروزی در دیدار آینده امیدوارند.

ولاسکو در پاسخ به این سؤال که در گیم سوم به نظر می‌رسید بازی کمی گره خورده باشد، گفت: در این گیم با کمی اشتباه وارد زمین شدیم و همین اشتباهات کار را برای ما سخت کرد اما در مجموع کار تیمی خوبی داشتیم و هر بازیکنی که وارد زمین شد، نمایش خوبی داشت که موفق شدیم در این گیم هم پیروز شویم.

وی افزود: چون گیم دوم را با اختلاف پیروز شدیم در آغاز گیم سوم کمی تمرکزمان را از دست دادیم و اشتباهات عجیب و غریبی انجام دادیم اما بازیکنان به خوبی به بازی برگشتند و موفق شدند پیروز شویم.

ولاسکو در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسید در مقایسه با دیدار مقابل مصر سرعت کمتری برابر ژاپن داشتیم، گفت: اینطور نبود، برخی موارد در تلویزیون بازی سریع‌تر از چیزی که است نمایش داده می‌شود.

وی ادامه داد: ژاپنی‌ها توپ‌های سرعتی را خوب دفاع می‌کردند به همین خاطر معروف مجبور بود توپ‌ها را به مناطق 2 و 4 بفرستد و بازی را باز کند. که در این مناطق زرینی و محمودی بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: بازیکنان وسط ما حملات زیادی انجام ندادند اما در مجموع کار تیمی خوبی داشتیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که در مورد گذشته تیم ملی و انتخاب بازیکنان از ولاسکو سؤال کرد، گفت: دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم. ژاپن را 3 بر صفر برده‌ایم و نزدیک لیگ جهانی هستیم آن وقت شما سؤال می‌کنید که چرا یک بازیکن هست و یا نیست؟

ولاسکو درباره حضور تماشاگران در دیدار مقابل ژاپن و اینکه آیا این موفقیت‌ها در لیگ جهانی هم ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: نمی‌توانم در مورد لیگ جهانی صحبت کنم اما از اینکه نزدیک صعود هستیم، خوشحالم. تنها می‌توانم بگویم سعی می‌کنیم در لیگ جهانی هم بهترین بازی‌ها را به نمایش بگذاریم.

وی افزود: امیدوارم نماینده فدراسیون جهانی که امروز هم در سالن بود، تماشاگران و تشویق‌های آنها را دیده باشد و با گزارش‌هایی که به فدراسیون جهانی می‌دهد شرایط را برای میزبانی ایران در مسابقات معتبر و مهم‌تر مانند فینال لیگ جهانی آماده کند.

ولاسکو درباره دیدار یکشنبه مقابل ژاپن گفت:‌اگر در بازی امروز حتی یک گیم را هم از دست می‌دادیم کارمان برای بازی آینده سخت می‌شد. چون ژاپنی‌ها چیزی برای از دست دادن ندارند و در مقابل ما با پیروزی در تنها یک ست می‌توانیم به لیگ جهانی برویم.

وی خاطرنشان کرد: در بازی یکشنبه مانند دیدار امروز از بازیکنانم پیروزی نمی‌خواهم و تنها به آنها می‌گویم خوب بازی کنند و لذت ببرند. بازیکنان امروز در دفاع بسیار جنگنده بودند درحالی که برای دفاع نیازی به این کار نیست و باید بیشتر فکر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =