احمد نیکخواه امروز در حاشیه گردهمایی معاونان و مربیان پرورشی کوهبنان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: مسابقات فرهنگی و هنری در رشته‌های احکام، اذان، قرآن، نهج‌البلاغه، شعر و داستان، سرود، تئاتر، هنرهای دستی و تجسمی، انشاء نماز، کتابخوانی، پرسش مهر، روزنامه دیواری و مطالعه تحقیق در چهار مرحله برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مرحله اول مسابقات فرهنگی و هنری در مدارس برگزار می‌شود و نفرات برتر مدارس به معاونت پرورشی معرفی می‌شوند و پس از برگزاری مسابقات مرحله شهرستان منتخبان هر رشته به منظور شرکت در مرحله استانی به کارشناس فرهنگی هنری استان معرفی می‌شود.

نیکخواه اذعان داشت: دانش‌آموزان در سال تحصیلی به صورت منسجم در کنار مدیر و مربیان خود در مراسم نماز جمعه شرکت می‌کنند.

وی عنوان کرد: به لطف خداوند و تلاش معاونت پرورشی نماز جماعت با حضور ائمه جماعت روحانی و غیر روحانی در بیشتر مدارس شهرستان برگزار می‌شود و در این زمینه تلاش شده یک جلسه نیز برای پاسخگویی به سئوالات و شبهات دانش‌آموزان اختصاص داده شود.

به گزارش فارس، سومین جلسه هماهنگی فعالیت‌های پرورشی با حضور مدیر، معاون پرورشی و کارشناس فرهنگی و هنری آموزش و پرورش، معاونان و مربیان پرورشی مدارس بعد از ظهر امروز به منظور برنامه‌ریزی برای برگزاری مرحله اول مسابقات فرهنگی و هنری، اجرای هرچه بهتر و مطلوب‌تر مسابقات فرهنگی و هنری، شرکت دانش‌آموزان در مراسم نماز جمعه و ... در نمازخانه آموزش و پرورش برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =