فرمانده کل ارتش تاکید کرد: واکنش ارتش جمهوری اسلامی ایران به تهدیدات احتمالی را قاطعانه عنوان کرد و گفت: هرکس چشم بد به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، ذلت را به‌همراه خواهد داشت.

 به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی آفتاب ری؛ سرلشگر صالحی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه رژه روز ارتش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 29 فروردین برای ارتشیان همانند یک روز عید است که امسال با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) مصادف شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: ما 29 فروردین را از امام راحل به یادگار داریم، این شناخت امام بود که در طول دوران مبارزات انقلابی و پس از آن همواره سفارشاتی را برای ارتش داشتند که همین سفارش‌ها موجب خویشتن‌داری ارتش در آن روزها بود.

فرمانده کل ارتش گفت: وقتی انقلاب پیروز شد، اولین یگان و بازویی که به کمک انقلاب رسید، ارتش جمهوری اسلامی بود.

سرلشگر صالحی افزود: تمام کشورهای دست‌نشانده در صدد این بودند که ارتش را تعطیل کنند، ولی امام خمینی (ره) با تصمیم شجاعانه خود مانع این اقدام شدند.

وی با اشاره به اینکه ارتش امروز در همه عرصه‌ها پیشرفت کرده و آماده است، تصریح کرد: پیام رژه امروز به کشورهای دوست و دشمن این است که اگر روی پای خود بایستند، اقتدار و عزت خواهند داشت و پیاممان به دشمنان نیز این است که آنها 8 سال دفاع مقدس را دیدند که چگونه و بدون کمک خارجی‌ها روی پای خود ایستادیم و امروز هم مقتدرانه ایستاده ایم و خواهیم ایستاد.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ما یک وجب از خاک کشورمان را در دوران سال دفاع مقدس به دشمنان ندادیم و مطمئنا همین خاطره ترس را در دل دشمنان انداخته که اگر جسارت کنند، ما پای کار هستیم و اطمینان به پیروزی داریم.

سرلشگر صالحی واکنش ارتش جمهوری اسلامی ایران به تهدیدات احتمالی را قاطعانه عنوان کرد و گفت: هرکس چشم بد به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد،  ذلت را به‌همراه خواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز می‌بینید که دشمنان ما دیگر توانی برای به کار بردن کلمات تهدیدآمیز ندارند؛ پاسخ ما به هر حمله احتمالی قطعاً کوبنده‌تر از 8 سال دفاع مقدس خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =