به گزارش پایگاه  با افتتاح سه پروژه عمرانی ورزشی در شهرستان پاکدشت همزمان با دهه مبارک فجر این شهرستان رکورد افتتاح بیشترین پروژه های ورزشی و عمرانی را در استان تهران به خود اختصاص خواهد داد .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت با اعلام این خبر گفت: در دهه فجر سالن چند منظوره روستای توچال، پیست موتور سواری حصار امیر و زمین روباز ورزشی روستای آلوئک رسماً افتتاح خواهد شد که برای این سه پروژه اعتباری معادل ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

حمید رنجبر پازوکی افزود: سالن ورزشی توچال از سال ۸۶ کلنگ زنی شده بود که با اعتبارات روستایی و استانی امسال تکمیل شده و در اختیار علاقه مندان به ورزش قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: زمین روباز ورزشی روستای آلوئک نیز با همت و مساعدت شورا و دهیاری این روستا و اعتبارات عمرانی به بهره برداری رسیده است.

رنجبر پازوکی به پیست موتور سواری حصار امیر اشاره کرد و ادامه داد: نظر به اینکه علاقه مندان زیادی در این رشته وجود داشت به همت خیر ورزشی ساز آقای الله وردی این زمین برای احداث پیست در نظر گرفته شد تا علاقه مندان به موتور سواری نمایشی در فضای ایمن به رشته مورد علاقه خود بپردازند .

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =