مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا دمای هوای کشور به بیش از ۱۵ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد، از پایان بارش‌ها در پایتخت خبرداد و گفت: فردا دمای هوای تهران به ۴ درجه زیر صفر می‌رسد.

عبدالرضا امیدوار شهری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به خروج سامانه بارشی پرفشار از سمت غرب کشور، اظهارداشت: پیش‌بینی‌می‌شود با خروج این سامانه از سمت غرب و حرکت آن به سمت شرق و شمال‌شرق کشور از بعد از ظهر امروز بارش‌ها در سطح شهر تهران پایان یابد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اعلام اینکه این سامانه بعد از ظهر فردا بصورت کامل از کشور خارج می‌شود، افزود: بر همین اساس از فردا بعدازظهر (جمعه) در هیچیک از مناطق کشور بارندگی نخواهیم داشت.

وی همچنین یادآور شد پراکندگی گرد و غبار در جنوب غرب کشور از امروز روند کاهشی خواهد داشت.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در ادامه از کاهش قابل توجه دما طی روزهای آینده خبر داد و گفت: دمای هوای کشور فردا بیش از 15 درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد بطوریکه پیش‌بینی می‌شود دمای هوای کلان شهر تهران به 4 درجه زیر صفر برسد.

به گفته وی هم‌اکنون دمای هوای پایتخت 1 درجه بالای صفر است.

امیدوار شهری در پایان به ورود سامانه جدید بارشی طی روزهای شنبه و یکشنبه به کشور اشاره و خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود این سامانه جدید با خود بارندگی به همراه داشته باشد اما باید گفت بارندگی قابل ملاحظه نخواهد بود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =