بهزاد فراهانی دیروز: اگر من گلشیفته را بزرگ کردم بهتر از هر کس می دانم که اهل خودفروختگی نیست/ بهزاد فراهانی امروز: سینمای ایران بیش از این قدرت نداشت از توانایی های دخترم استفاده کند.

به گزارش سرویس اجنماعی آفتاب ری؛ حرف های ضد و نقیض بهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی در رابطه با دخترش و اظهارات وی در مورد سینمای ایران که قادر به استفاده از توانایی دخترش نیست در نوع خود جالب و قابل تامل است.

وی که در سال های گذشته در مورد انتشار تصاویر برهنه دخترش در یک مجله سخت رگ های گردنش بیرون زده بود و آن را انکار می کرد و انتشار دهنده آن را یک آدم مریض خطاب می کرد بعد از گذشت اندک مدتی رنگ باخته و او را فرا ملی می داند. هرچند که دختر او پس از آن اعلام کرد که عکس ها متعلق به خودش است و آب سردی به روی حرف های خانواده اش ریخت.

اگر مراد او از استفاده از توانایی های دخترش نمایش تصاویر نیمه برهنه و روابط غیر اخلاقی است این برای همگان واضح است که سینمای ایران نه امروز و نه هیچ وقت دیگر قادر به استفاده از توانایی های چنین بی اخلاقی هایی نیست.

و نکته جالب این است که بدانید چنین شخصی لیاقت حضور در عرصه سینما را ندارد، با اینکه سینمای موجود هم یک سینمای ایده آل نیست ولی با همه کمبودها و کاستی هایش جایگاه رواج بی بند وباری هم نیست.

در ادامه بخشی از نظرات بهزاد فراهانی از دیروز تا امروز را می خوانید:

دیروز:

اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست وبه شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است و جملاتی را به  در زیر آن نوشته و فکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرف هایی را زده باشد.

وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.  

امروز:

سینمای ایران بیش از این قدرت نداشت تا از توانایی های دخترم استفاده کند

دختر من هم به مانند بسیاری از هنرمندان دیگر ایرانی که جهانی شدند ابتدا برای وطنش کار کرد و آن حد اعلای کار که در ایران برایش مقدور بود را انجام داد. سینمای ایران هم بیش از این قدرت نداشت تا از توانایی های دخترم استفاده کند. آیا بر آن موزیسینی که برای یک خواننده مطرح جهانی می نوازد هم باید خرده گرفت؟ مطمئنا نه. دخترم نیز به عنوان یک بازیگر سینما دوران رشد را در کشورش پی گرفت و آن کاری که باید انجام دهد برای سینمای ایران انجام داد. سینمای ایران در همین حد توانایی داشت و بیش از این در توان سینمای ایران نبود که از قدرت دخترم استفاده کند.

 

پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست

پیوستن هر هنرمند ایرانی به قافله جهانی هنر چیزی جز ارزش نیست؛ ارزشی سترگ و بسیار والا که باید قدر دانسته شود. کسی که نمی تواند پیوستن هنرمندان به این قافله عظیم را ببین%:.7

 به نظر می رسد بیشتر از اینکه این  اظهارات  نظرات قلبی آقای فراهانی باشد، نوعی درماندگی ازکنترل گلشیفته  بوده و مصداق آب رفته را نمی توان به جوی بازگرداند است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =