پرداخت عیدی معلمان آموزش و پرورش

علی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت عیدی فرهنگیان و دانشجو معلمان اظهار کرد: پرداخت عیدی وظیفه دولت است و خزانه‌داری کل لیست کارکنان برای پرداخت عیدی را دریافت کرده و از محل در نظر گرفته شده برای پرداخت این فرآیند انجام می‌شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت عیدی فرهنگیان مشکلی نداشت و متناسب با مصوبه موجود عیدی برای فرهنگیان و دانشجو معلمان در بهمن پرداخت خواهد شد که البته دانشجو معلمان بنابر شرایط تحصیلی و کاری عیدی دریافت می‌کنند.    
بیشتر بدانیم :    
معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات فرهنگیان بیان کرد: پرداخت حق‌التدریس آزاد و سرباز معلم به موقع انجام شد اما حق‌التدریس شاغلان، حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی، اضافه کار پرسنل اداری و حقوق معلمان مدارس خارج از کشور باقی مانده است که برای تامین و تخصیص اعتبار لازم رایزنی می‌کنیم. الهیار ترکمن با اشاره به اینکه حجم نقدینگی برای پرداخت‌‌ معوقات از تسویه این معوقات در اسفند ماه است، گفت: این سری از معوقات که حدود ۷، ۸ مورد است، پیش از پایان سال پرداخت خواهد شد. وی با اشاره به اعتبار در نظر گرفته شده برای پرداخت معوقات گفت: با ۲۵۰۰ میلیارد تومانی می‌توانیم معوقات باقی مانده را پرداخت کنیم تا پیش از آغاز سال جدید تسویه شده باشند.   انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط