۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۶
پرسپولیس فصل آینده هم بسته شد

قرارداد ۲ بازیکن پرسولیس با این باشگاه در نیم فصل چند سال دیگر تمدید شده تا این باشگاه از برنامه های طولانی مدت خود خبر بدهد.

به گزارش تهران نیوز؛  در شرایطی که پرسپولیس در اواسط فصل به سر می برد و به دنبال قهرمانی در لیگ برتر است، به نظر می رسد مسئولان این باشگاه برنامه ریزی برای سال آینده را از همین حالا آغاز کرده اند. دروازه تا ۱۴۰۰ بیمه شد علیرضا بیرانوند که اولین خرید پرسپولیس در ابتدای لیگ شانزدهم محسوب می شد، در نیم فصل خیلی بی سروصدا قراردادش را ۳ سال دیگر هم با پرسپولیس تمدید کرد. این دروازه بان که گلر مورد اعتماد کی روش هم محسوب می شود، با این وضعیت تا سال ۱۴۰۰ در جمع سرخپوشان می ماند و از این بابت پرسپولیس تا سالها می تواند دروازه خود را بیمه شده ببیند.
بیرانوند
جلوگیری از خروج انصاری در نیم فصل لیگ شانزدهم بود که بارها بحث خروج محمد انصاری از پرسپولیس و پیشنهاد قابل توجه چینی که دریافت کرده بود، مطرح شد. باشگاه پرسپولیس نیز وسوسه شده بود انصاری را در ازای دریافت مبلغی به این باشگاه چینی واگذار کند اما در نهایت با مخالفت برانکو نه تنها این بازیکن از پرسپولیس رفتنی نشد، بلکه مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند از همین حالا ماندن او در پایان فصل را هم تضمین کنند. انصاری که قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل تمام می شد، یک سال دیگر تمدید کرد تا ۶۰۰ میلیون به مبلغ قراردادش اضافه شده و دیگر او جزو بازیکنان ارزان قیمت پرسپولیس نباشد. تلاش برای تمدید ۳ بازیکن از میان تمام بازیکنانی که هم اکنون پرسپولیس در اختیار دارد، فقط ۳ بازیکن قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می رسد. سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی ۳ بازیکنی هستند که قراردادشان در پایان فصل تمام می شود اما از همین حالا مذاکرات برای تمدید قرارداد این ۳ بازیکن که جزو مهره های کلیدی تیم برانکو هستند، آغاز شده است. بعید نیست که قبل از پایان فصل قرارداد این ۳ بازیکن نیز تمدید شود تا پرسپولیس در پایان فصل با خیالی راحت به فکر جذب بازیکنان جدید باشد.
پرسپولیس
برانکو هم ماندنی است مدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس در ابتدای فصل جاری صورت گرفت و این مربی با وجود تمام شایعاتی که پیرامون حضورش در تیم ملی شنیده می شود، تا پایان فصل آینده با سرخپوشان قرارداد دارد. به نظر می رسد با توجه به نتایج پرسپولیس ماندن او روی نیمکت سرخپوشان نیز با استقبال مدیران، بازیکنان و هواداران روبرو شود. باید دید که آیا این مربی کروات برای سومین فصل متوالی هم به ماندن در پرسپولیس رضایت می دهد یا خیر. هدف؛ قهرمانی در قاره کهن به نظر می رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس در ادامه برنامه ۳ ساله ای که برای خود تعریف کرده اند، می خواهند تا مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا پیش رفته و برای اولین در قاره کهن قهرمان شوند. ابزار برای برانکو مهیاست و در صورتی که او بتواند به نتایج خوبش در لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس ادامه دهد و در پایان فصل فوتبالی جاری مجوز حضور در جمع ۸ تیم برتر آسیا را بگیرد، پرسپولیس هم با حفظ مهره های کلیدی خود و جذب بازیکنان جدید می تواند راه قهرمانی در آسیا را در پیش بگیرد. منبع: کاپ انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =