۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: این شهر می تواند پایتخت اداری سیاسی کشور شود چرا که دارای ظرفیت های بسیاربالایی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی آفتاب ری؛ ابراهیم نکو، در نشست شورای اداری رباط کریم، اظهار کرد: مردم ایران در گذشته بصیرت خود را نشان داده اند و در نهم دی آن را به اوج خود رساندند و اگر این بصیرت نبود شاید شاهد اتفاقاتی بودیم.

وی افزود: در فتنه 88 دشمن با توطئه ای بسیار پیجیده حضور پیدا کرده بود و این بصیرت مردم توانست جلوی آن ها را بگیرد و اخیرأ هم مدارکی پیدا شده که دشمن در پشت صحنه حضور داشته است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: در جریان فتنه 88 هیچ اتفاقی در شهرستان رباط کریم رخ نداد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، در خصوص ابقای فرماندار رباط کریم ابراز خوشایندی کرد و گفت: از مسؤولان می خواهم این فرمانداری را به درجه ویژه ارتقا دهند.

نکو با اشاره به بودجه های رباط کرم، خوستارنگاه ویژه دولت به بخش بودجه این شهرستان شد و اظهار داشت: اعتبارات باید چندین برابر شود تا بتوانیم به حل مشکلات شهر بپردازیم.

وی همچنین از ظرفیت بالایی پرند سخن گفت و خاطرنشان کرد: این شهر می تواند پایتخت اداری سیاسی کشور شود چرا که دارای ظرفیت های بسیار بالایی است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =