در آیینی با حضور فرماندار و مسؤولان محلی، پروژه آبرسانی به روستای لاسم چشمه فیروزکوه به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛ در آیینی که به همین مناسبت در حسینیه “حضرت ابوالفضل(ع)” این روستا برگزار شد، فرماندار، بخشدار مرکزی، مدیران آبفای شهری و روستایی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه و رییس دادگستری فیروزکوه حضور داشتند.

با این اقدام، حدود ۵۰ خانوار این روستا از نعمت آب بهره مند و شبکه آبرسانی شان که تاکنون از ظرفیت منابع آبی شهرک صنعتی قدیم فیروزکوه تامین می شد، مستقل شد.

این پروژه با اعتباری در حدود ۴۰۰ میلیون ریال طی ۲ سال به بهره برداری رسید.

“ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه در آیین بهره بردرای از این پروژه اظهارکرد: اجرای ۲ پروژه بزرگ گاز رسانی و آب رسانی به این روستا طی سال ۹۲، حاکی از عنایت و توجه دولت خدمتگزار به مناطق روستایی است.

وی افزود: بحمدالله امروز حرکت قانونمند، برنامه محور و مردم مدارانه، رویکرد مدیران نظام اسلامی است و در خدمت رسانی به هیچ منطقه ای غفلت نمی شود.

مهری خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتباری در حدود ۴۰۰ میلیون ریال طی ۲ سال به بهره برداری رسید و با اجرای عملیات نوکنی چاه، حفر گالری عرضی و خط انتقال آب به طول هزار و ۲۰۰ متر، تامین آب آن مستقل شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه ابراز امیدواری کرد؛ آحاد خانواده ها و ساکنان این روستا با صرفه جویی در مصرف این نعمت الهی از آن استفاده بهینه کنند.

مرداد ماه سال جاری نیز در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، این روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده بود.

روستای لاسم چشمه از بخش مرکزی شهرستان، در پنج کیلومتری غرب فیروزکوه و بر سر محور مواصلاتی تهران- فیروزکوه قرار دارد.

Abresani (2) Abresani (5) Abresani (4) Abresani (3)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =