پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري : عضو هیت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در زمان نه چندان دور آرزوی گرفتن یک گیم از شرقی ها را داشتیم اما الان با افتخار به لیگ جهانی رفتیم.

علی پروین در مورد موفقیت ورزشکاران ایران در میادین مختلف گفت: ابتدا جا دارد به تمام ورزشکاران با غیرت و باتعصب جانباز و معلول کشورمان در راس آنها به خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان تبریک ویژه ای بابت کسب مدال های خوش رنگ در بازیهای پارالمپیک 2012 لندن بگویم.

وی افزود: بی شک این مدال ها با تلاش و کوشش این عزیزان در طول 2 یا 3 سال اخیر به دست آمده است. این  عزیزان درسی را به همه علاقه‌مندان به ورزش دادند که کسب افتخار در میادین جهانی هرگز برای جوانان حتی معلول ما سخت نیست و اصلا معلولیت مانعی برای موفقیت ورزشکاران ما هیچوقت نخواهد بود.

پروین یادآور شد: وقتی این عزیزان پس از کسب مدال های خود با شور و نشاط خاصی در ورزشگاه با در آغوش گرفتن پرچم سه رنگ ایران خوشحالی می کردند انگار یک دنیا برای ایرانی ها ارزش داشت و باید به تک تک آنها خسته نباشید بگویم. امیدوارم مسئولان به این بچه های بی ادعا در ورزش کشورمان توجهی ویژه داشته باشند.

وی درباره صعود ایران به لیگ جهانی والیبال نیز گفت: ابتدا جا دارد این اتفاق را به داورزنی رئیس فدراسیون والیبال بازیکنان و سرمربی تیم ملی و مخصوصا مردم خونگرم ایران تبریک بگویم. شاید یک روز آرزوی ما این بود تا از تیم های والیبال شرقی حتی یک گیم برتری پیدا کنیم اما الان با افتخار و قدرت به لیگ جهانی رفتیم. به نظرم حق این بچه ها بود که در المپیک هم حضور داشته باشند اما براثر یک اتفاق نشد.

پروین افزود: روز گذشته لذت بردم که دوازده هزار نفر در سالن دوازده هزار نفری ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند. به نظرم والیبالی ها باید به فکر سالن بزرگتر در روز های آینده والیبال باشند چون مردم در مسابقات لیگ جهانی به نظر بیشتر از این از تیم ملی حمایت خواهند کرد.

پروین در پاسخ به سوالی مبنی بر این که با توجه به علاقه شما به والیبال، آیا در بازی روز گذشته استرس داشتید یا خیر، گفت: هر وقت ایرانی ها در یک مسابقه به میدان رفتند قلب ما تاپ تاپ  می زند اما دیروز به دلیل اینکه این ژاپنی ها را در چند بازی گذشته و حتی در کشور خودشان بارها شکست داده بودیم، کمی دلم قرص بود اما بچه ها خیلی خوب کار را تمام کردند تا همه چیز به اما و اگر نکشد. این موفقیت نوش جان مردم ایران باشد.

وی درباره شرایط تیم ملی ایران نیز گفت: بعد از این موفقیت ها آرزوی همه ما این است که فوتبال ما هم به جام جهانی انشاالله برود. بچه ها باید از لبنان دست پر به تهران برگردند تا خیال همه راحت شود، البته بازی در خانه حریفان سختی خاص خودش را دارد اما ما یک گردن از این تیم ها بالاتر هستیم و امیدوارم  بچه ها فقط خودشان باشند.

عضوهیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین درباره بازی های دوستانه تیم ملی نیز یاد آور شد: من چند بار گفته ام بازی های دوستانه برای شناخت کادر فنی و ترکیب 11 نفره است. امیدوارم در بازی های رسمی اشتباه نکنیم. من به نوبه خودم از تمام رسانه می خواهم مثل همیشه یار و یاور فوتبالیست های ما مثل المپیکی  ها و پارالمپیکی ها باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =