پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري :بالاخره با تلاش های مستمر دو ضدانقلاب «امیرعباس فخراور» و «نازنین افشین جم» سفارت ایران در کانادا تعطیل شد.

از چندی قبل با چراغ سبز دولت کانادا و هم زمان با شروع و گسترش فعالیت های ضدانقلابی "نازنین افشین جم" و "عباس فخراور" عده ای از منافقان با حضور در سفارت ایران که به منزله خاک جمهوری اسلامی ایران می باشد،ساختمان سفارت را مورد اهانت قرار داده و آنچنان که شاهد هستید درب سفارت را مورد تعرض قرار می دهند.

نازنین افشین جم،در واکنش به تلاش ایران برای استفاده از کانادایی های ایرانی تبار در خدمت منافع حکومت اسلامی ایران خواستار بسته شدن سفارت جمهوری اسلامی در اوتاوا شد. افشین جم همسر پیتر مک کی وزیر دفاع کانادا گفته است که سفارتخانۀ جمهوری اسلامی ایران در اوتاوا به بهانۀ رویدادهای فرهنگی، صرفاً به تبلیغات ایدئولوژیک رژیم اسلامی ایران اقدام می کند.
عباس فخرآور نیز در راستای فعالیت های نازنین افشین جم از رابطه خوب خود با مقامات اسرائیلی بهره برده و دولت اشغالگر اسرائیل را تشویق به حمایت از طرح مذکور می کند، بنابر اخبار رسیده دولت اسرائیل از جمله حامیان تعطیلی سفارت ایران در کانادا بوده و با اعلام حمایت خود از اقدام آینده دولت کانادا در صورت تعطیلی سفارت ایران در آن کشور قول مساعدت مالی و ... می دهد.
پیام امیرعباس فخراور به نازنین افشین جم پس از تعطیلی سفارت ایران در کانادا:
بسته شدن سفارت کانادا در تهران را بیشتر از هر چیز باید به تلاشهای شبانه روزی شیردختر ایران زمین، نازنین افشین جم نسبت داد. از همان ساعتهای نخست خروجم از ایران در اردیبهشت ۱۳۸۵ (آپریل ۲۰۰۶) با نازنین به پیشنهاد دوست خوبم «پتکین آذرمه» تماس گرفتم و با استقبال این دختر به حق شایسته ایرانی در کانادا برای مبارزه در راه آزادی و دموکراسی مواجه شدم. نازنین به این مبارزه باور دارد و با تمام وجود آنرا اثبات کرده است. درود بر نازنین و درود بر پدر و مادر و خانواده گرامی اش. پاینده ایران ...

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =