۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
پشت پرده پیروزی های استقلال

طباطبایی با بیان اینکه استقلال بازیکنان مؤثر زیادی دارد، گفت: استقلال از لحاظ بازیکن توانمند است. اینکه بازیکنان را در کدام پست به بازی گرفته می‌شوند، بستگی به نظر مربیان تیم دارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، طباطبایی با بیان اینکه استقلال بازیکنان مؤثر زیادی دارد، گفت: استقلال از لحاظ بازیکن توانمند است. اینکه بازیکنان را در کدام پست به بازی گرفته می‌شوند، بستگی به نظر مربیان تیم دارد. بازیکن سابق استقلال می‌گوید توانمندی این تیم در گلزنی توسط همه بازیکنانش نکته مثبتی است.
هادی طباطبایی درباره پیروزی پرگل استقلال مقابل ذوب‌آهن و ارائه یک بازی با کیفیت مقابل این تیم، گفت: کیفیت ذوب آهن یک طرف اما استقلال کیفیت خوبی داشت. تیم فوتبال خوبی انجام داد. حلقه‌های ارتباطی بین خطوط مختلف در استقلال بهتر شده است و راحت‌تر می‌توانند این ارتباط را برقرار کنند. وضعیت تیم استقلال او یادآور شد: استقلال در فاز هجومی تیم قدرتمندی است. از طرفی، پاتوسی فوق‌العاده خوب است و به خوبی در فضاهای مناسب قرار می‌گیرد. به گزارش ایسنا: دروازه‌بان سابق استقلال درباره عملکرد آیاندا پاتوسی در ترکیب استقلال و حضور در همه موقعیت‌ها و نقاط حساس زمین، گفت: این بازیکن فضاها را خوب می‌شناسد. بیشتر از اینکه هرز بدود، مفید می‌دود. او می‌داند در کدام قسمت‌ها بازی کند و در رأس همه مثلث‌ها قرار می‌گیرد. طباطبایی درباره ناکامی مهاجمان استقلال در گلزنی و انجام این وظیفه توسط سایر بازیکنان این تیم متذکر شد: یکی از وظایف مهاجم گل زدن است. وظیفه دیگر مهاجم بازی‌سازی است. مهاجم باید برای سایر بازیکنان فضای مناسب را ایجاد کند. اینکه سایر بازیکنان استقلال گل می‌زنند خیلی مفید است.
انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =