فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در این خصوص گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیس به جرم خود اعتراف کردند و کلیه مبالغ به سرقت رفته تحویل مالباخته شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ سرهنگ جعفر علیزاده در تشریح این خبر گفت: مأموران گشت کلانتری 11 مرکزی رباط کریم با دریافت خبری مبنی بر یک مورد خفت گیری سریعا به محل اعزام شده و موضوع را بررسی کردند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل جرم  شخصی به آن ها مراجعه و اظهار کرد در حال رفتن به منزل بوده که دو نفر با حمله ور شدن به وی مبلغ 20 میلیون و هفتصد هزار ریال وجه نقد را که مالباخته به همراه داشته را به سرقت برده و از محل متواری می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم بیان کرد: مأموران این پلیس با همکاری نیروهای یگان امداد بلافاصله با تشکیل یک تیم عملیاتی و دریافت مشخصات ظاهری داده شده از سوی مالباخته در 15 دقیقه سارقان فراری به نام های “ب ـح” و “ح ـ ر” را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیس به جرم خود اعتراف کردند و کلیه مبالغ به سرقت رفته تحویل مالباخته شد.

 انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =