هنگام حادثه بر اثر حریق جزیی در قسمت بالای کابین مترو، چند نفر از افراد (ارازل و اوباش) با درگیری با ماموران مترو قصد درگیری و مزاحمت برای شهروندان را داشتند که با حضور ماموران نیروی انتظامی این بی نظمی رفع شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ یکی از قطارهای خط چهار متروی پایتخت شب گذشته در مسیر شرق به غرب بین ایستگاه آزادی و اکباتان دچار نقص فنی و حریق شد که در جریان آن ده نفر براثر دودگرفتگی مصدوم شدند.

از این تعداد چهار نفر به صورت سرپایی درمان و شش نفر دیگر نیز برای مداوا به بیمارستان شهید فیاض بخش منتقل شدند. به گفته یکی از شاهد عینی در جریان نقص فنی و حریق در یکی از ایستگاه‌های مترو تهران، برخی افراد سودجو قصد سوء استفاده داشتند که مأموران نیروی انتظامی وارد عمل شدند و نگذاشتند افراد سودجو به خواسته‌های خود برسند. محمد رضا صادقی پور یکی از شاهد عینی در گفت و گو با آفتاب ری عنوان کرد: هنگام حادثه بر اثر حریق جزئی در قسمت بالای کابین مترو دود غلیظی در مترو ایجاد شد که در این حین برخی افراد سودجو با فریاد زدن قصد داشتند فضا را متشنج و درگیری ایجاد کنند. وی همچنین گفت: در ایستگاه توحید در حالی که مسافران در حال پیاده شدن از مترو بودند چند نفر از افراد (اراذل و اوباش) با درگیری با مأموران مترو قصد درگیری و مزاحمت برای شهروندان را داشتند. این شاهد عینی افزود: این افراد در بیرون از مترو با تجمع کردن و فریاد زدن قصد داشتند نظم عمومی را به هم بزنند که با حضور مأموران نیروی انتظامی این بی نظمی رفع شد. بر اساس این گزارش؛ این حادثه به دلیل اتصال سیم‌های برق به وجود آمد و موجب شد تا دود فضای این محدوده را فراگیرد که با حضور به موقع نیروهای فنی مترو این مشکل مهار شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =