با تلاش همه جانبه مدیریت شهری منطقه 20، بزرگ ترین پل عابر پیاده این منطقه که با برخورد کامیون متخلف آسیب دیده بود، به منظور حفظ جان شهروندان جمع آوری شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ بزرگ ترین پل عابر پیاده شهرری به علت برخورد یک کامیون متخلف دچار خساراتی شد که با تلاش عوامل اجرایی مدیریت شهری منطقه 20 در کوتاه ترین زمان ممکن خطر سقوط این پل رفع، و مسیر بزرگراهی شهید آوینی نیز که به منظور تامین امنیت وسایل نقلیه در حال گذر، مسدود شده بود، بازگشایی شد.

حضور به موقع معاونان اجرایی و مدیران ارشد شهرداری منطقه 20، عوامل آتش نشانی، راهور و اداره برق و تمهیدات امنیتی آنها موجب شد تا پل عابر پیاده آسیب دیده جمع آوری شود تا خطری برای وسایل نقلیه و عابران در حال گذر پیش نیاید.

[caption id="attachment_58100" align="aligncenter" width="300"]جمع آوری پل عابر پیاده در شهرری جمع آوری پل عابر پیاده آسیب دیده در شهرری[/caption]

بر اساس این گزارش قطع جریان برق، پیش بینی مسیرهای جایگزین برای رفع بار ترافیکی تحمیلی، ایجاد مسیر ایمن برای تردد عابران پیاده و به ویژه دانش آموزان از تدابیر امنیتی انجام شده در این محدوده بوده است.

سرعت بالا و ارتفاع غیرمجاز از تخلف های راننده کامیون اعلام شده است که موجب خسارات مالی به اموال عمومی شهر و خلل در تردد شهروندان و بار ترافیکی سنگین در محدوده خیابان سلمان فارسی و بزرگراه شهید آوینی در منطقه 20 شده بود  که با تدابیر مدیران شهری این منطقه و پیش بینی مسیرهای جایگزین به سرعت برطرف شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =