پیامک تأیید صلاحیت اعضای کنونی شورای شهر تهران/اسامی برخی از رد صلاحیت شده‌های دوره قبل

برخی اعضای فعلی شهر تهران که متقاضی حضور در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران هستند، خبر تایید صلاحیت خود را اعلام کردند.

به گزارش تهران نیوز، خبر تایید صلاحیت نامزد های شورای شهر تهران امروز اعلام شد. در این رابطه برخی از کاندیدای شورای شهر ادعا کردند که خبر تایید صلاحیتشان توسط پیامک به آن ها اعلام کردند. اسماعیل دوستی، محمد تندگویان، احمد حکیمی پور، احمد دنیامالی، محمد سالاری ، محسن پیرهادی، مهدی چمران، غلامرضا انصاری، مجتبی شاکری ،محسن سرخو، محمد حقانی ،پرویز سروری، رضا تقی‌پور ،هادی ساعی، علی صابری از دریافت پیامک تایید صلاحیت خبر دادند. این در حالی است که مرتضی طلایی،علرضا دبیر،حبیب کاشانی،الهه راستگو، مختاباد، حسین رضازاده و عباس جدیدی از جمله اعضای شورای چهارم شهر تهران هستند که برای پنجمین دوره شورا رد صلاحیت شدند. خسرو دانشجو عضو سابق شورای شهر هم می‌گوید: پیامکی در خصوص رد صلاحیتش به دستش نرسیده و مدام موبایلش را چک می‌کند تا ببیند پیام می‌رسد یا خیر. علیرضا دبیر در این رابطه گفته است: استعلام چهارگانه‌اش از وزارت اطلاعات، ثبت، قوه قضائیه و ناجا مثبت بوده و نمی‌داند علت رد صلاحیت وی چه بوده است. مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران در این باره خاطر نشان کرد: اگرچه بر اساس اطلاع قبلی، تایید نهادهای نظارتی و مراجع چهارگانه و همچنین هیئت اجرایی انتخابات در مورد اینجانب صورت گرفته اما ظاهرا هیئت نظارت شهر تهران اقدام به اتخاذ چنین تصمیمی کرده است. البته موضوع هنوز به صورت رسمی به بنده اطلاع داده نشده اما آنچه شائبه برانگیز ، تعجب‌آور و غیرمنصفانه است، حجم سنگین اطلاع‌رسانی این خبر طی شب گذشته بود که امیدوارم دستگاه‌های مسئول در امر برگزاری انتخابات ساده از کنار آن نگذرند.
وی همچنین اعلام کرد: حضور بنده در این دوره از انتخابات شوراها ناظر بر تکالیف و اهداف بسیار مهمتری از کاندیداتوری و رأی‌آوری است. حال آن که در صورت عدم احراز صلاحیت و یا هر شرایط دیگر این وظایف و تکالیف را از خود و همراهانم ساقط ندانسته و برای اعتلای میهن عزیزمان ، حضور گسترده مردم در انتخابات و موفقیت نیروهای انقلاب در این آزمون تلاش خواهم کرد. محمد حقانی در رابطه با پیامک رسیده به تهران نیوز گفت: پیامک تایید صلاحیت به دست من رسیده که بعدا هم مکتوب ارسال می گردد. وی اولویت برنامه های شورای پنجم را مبارزه با فساد، توسعه حمل و نقل عمومی ،آلایندگی، مدیریت پسماند عنوان کرد.  
 
انتهای متن/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =