درپی اطلاع از پیدا شدن شی مشکوک در ساحل رودخانه کارون حدفاصل روستای ندافیه در حومه شهرستان اهواز اکیپ چک و خنثی ناحیه امام حسن مجتبی(ع)جهت بررسی به منطقه اعزام شدند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از دانا درپی اطلاع از پیدا شدن شی مشکوک در ساحل رودخانه کارون، حدفاصل روستای ندافیه در حومه شهرستان اهواز اکیپ چک و خنثی ناحیه امام حسن مجتبی(ع)جهت بررسی به منطقه اعزام شدند

طبق بررسی های کارشناسی این شی مشکوک یک راکت 82میلیمتری ساخت کشورروسیه می باشد . که احتمالا از زمان جنگ تحمیلی به منطقه شلیک شده که به علت فرود آمدن در آب یا در ساحل ماسه ای منفجر نشده است گفتنی است که این نوع راکت توسط خودرو و نفر شلیک می شود. به گزارش رهیاب با پیگیری های انجام شده کارشناسان چک و خنثی  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به منطقه اعزام شده اند نسبت به انتقال آن جهت انهدام اقدام نمودند. گفتنی است  در یک سال گذشته این دومین بار است که بمب یا راکت بازمانده از جنگ تحمیلی 8 ساله در شهرستان باوی کشف و منهدم می شود. سال گذشته در منطقه خیط الرواس شیبان بمب 500 پوندی عمل نکرده هواپیما کشف و توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منتقل و منهدم گردید.

راکت
راکت
راکت
راکت
راکت
انتهای پیام -ش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =