پیروزی دولت در برابر قدرت‌های بزرگ جهانی به خاطر تدبیر و امید ملت است/ورزشکاران ما با جام غرور و افتخار به ایران باز می‌گردند و دیپلمات‌های ما با برجام به کشور بازگشتند

روحانی با اشاره به پیروزی های ملت ایران در تمام عرصه ها بیان کرد: امروز روزی است که ورزشکاران ما با جام غرور و افتخار به ایران باز می‌گردند و دیپلمات‌های ما با برجام به کشور بازگشتند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز؛ حجت‌الاسلام حسن روحانی در بیست و یکمین سفر استانی خود و دومین سفر استانی به غرب استان تهران سفر کرد.

روحانی که در جمع مردم شهرستان‌‌های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم در ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر حضور یافت ضمن سلام و درود بر مردم دلاور و مهمان‌نواز این سه شهر گفت: امروز برای من و هیئت دولت روز پر افتخاری است که مهمان شما مرد منطقه غرب اسمان سخت کوش استان تهران باشیم.

وی اظهار داشت: قبل از آنکه در مورد طرح‌های عمرانی دولت تدبیر در شهرستان‌های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم حرفی بزنم، می‌خواهم به شما و همه ملت بزرگ ایران به خاطر ایستادگی، دلاوری و مقاومت در طول سال‌های گذشته برای احقاق حق خودتان و همچنین برای آمادگی‌ شما برای توسعه ایران تبریک و تهنیت عرض کنم.

رئیس جمهور بیان کرد: ملت بزرگ ایران در طول ما‌ههای گذشته قدرت و توان خود را به رخ جهانیان کشاند.

روحانی تاکید کرد: ملت ما قدرت سیاسی و اجتماعی خود را در برابر تمام قدرت‌های جهان به ثمر نشاند و استقلال را برای این کشور و آزادی و عزت را برای این مرز و بوم به ارمغان آورد.

وی اظهار داشت: در دوران دیگر این ملت با ایستادگی در برابر تمام قدرت‌های بزرگ جهان به یک معنا و سلاح‌ و تجهیزات آنها با نیروی ایمان، وحدت و ایثار با کمک بسیج، ارتش و سپاه ایستاد.

وی بیان کرد: ملت ایران قدرت نظامی و توانایی خود را به رخ جهانیان کشاند و پیروز شد و امروز این ملت بزرگ قدرت بزرگ سیاسی دیپلماسی خود را به جهانیان نشان داد.

روحانی تصریح کرد: در دهه‌های گذشته سه مرتبه لرزه بر تن اسرائیل متجاوز افتاد، یک بار ۲۲ بهمن ماه، زمانی که انقلاب ما پیروز شد و کلمه «لا‌اله‌الا‌الله» بر تمام کلمه‌های کفر جهانی پیروز شد.

رئیس جمهور ادامه داد: بار دیگر زمانی بود که ملت قدرتمند ایران در برابر متجاوزان در هشت سال دفاع مقدس به موفقیت و پیروزی دست یافت، آن روزی که خرمشهر آزاد شد و فتح‌المبین به ثمر نشست و فاو فتح شد، همه آن روزها و ایامی که ایرانیان به دفاع از خود می‌پرداختند لزره بر تن صهیونیست‌ها افتاد.

وی گفت: امروز روزی است بعد از توافق ایران با گروه ۱+۵ معروف به توافق وین شما می‌بینید آن رژیمی که از صبح تا شب فریاد می‌زند رژیم غاصب صهیونیستی است.

روحانی تصریح کرد: امروز تمام ملت‌های منطقه و ملت بزرگ ایران به جز رژیم غاصب صهیونیستی و جنگ‌طلبان آمریکایی از این توافق بزرگ خوشحال هستند.

وی در ادامه بیان کرد: دلاوران سیاسی شما در برابر قدرت‌های جهانی پشت میز مذاکره نشستند و بعد از ۲۳ ماه مذاکرات سخت و نفس‌گیر با دست پر به سرزمین خود بازگشتند.

روحانی تاکیدکرد: امروز روزی است که ورزشکاران ما با جام غرور و افتخار به ایران باز می‌گردند و دیپلمات‌های ما با برجام به کشور بازگشتند.

رئیس جمهور با تشکر از ملت ایران گفت : من به عنوان خادم ملت از شما متشکرم، چراکه افتخار و غرور از آن شماست و مطمئنن ملت بزرگ و سربلند ایران پیروز واقعی این توافقات است و افتخار پیروزی از آن رهبر معظم انقلاب و ملت است.

وی گفت: دولت خادمی کوچک در مسیر اراده مردم است، دولت راهی را انتخاب کرده است که به آرامش در جامعه و به کاهش رنج و زحمت مردم در امر بهداشت و درمان منتهی شده و مردم از مسیر رکود به مسیر رونق اقتصاد حرکت می‌کنند و اگر دولت در برابر قدرتهای بزرگ به پیروزی رسیده است همه به خاطر امید و تدبیر شما مردم است.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =