پیشرفت ۸۵ درصدی بخش غربی پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم

مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اتمام عملیات سازه‌ای تقاطع‌های غیرهمسطح پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم در بخش غربی آن خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از میزان؛ قاسم مالدار ضمن اعلام پیشرفت ۸۵ درصدی پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم در بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۲، از اتمام عملیات سازه‌ای تمام تقاطع‌های غیرهمسطح این مسیر خبر داد و گفت: علاوه بر تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار ایران خودرو که اوایل سال جاری زیر بار ترافیک رفت، سایر تقاطع‌های غیرهمسطح این مقطع از بزرگراه شهید حکیم نیز عملیات سازه‌ای خود را پشت سر گذاشته و در حال اجرای اقدامات تکمیلی هستند.
مالدار این تقاطع‌های غیرهمسطح را شامل تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار پژوهش، رودخانه وردآورد، خیابان اردستانی و همچنین ۳ دستگاه از تقاطع‌های برقرار کننده ارتباط معابر محلی در محدوده منطقه ۲۲ دانست و افزود: اجرای عملیات ایزولاسیون، پیاده‌روسازی و نصب هندریل در این سازه‌های ترافیکی ادامه دارد.
به گفته مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، اجرای مراحل نهایی عملیات عمرانی شامل جدول‌گذاری، زیرسازی مسیر و اجرای روکش آسفالت در مسیر اصلی بزرگراه شهید حکیم ادامه دارد و اقدامات مربوط به تامین روشنایی مسیر بیش از ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.
گفتنی است پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم از تقاطع بزرگراه آزادگان تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۲ شامل ۱۴ کیلومتر معبر بزرگراهی و ۱۵ تقاطع غیرهمسطح می‌باشد. این پروژه بزرگراهی به همراه تونل شهدای غزه و تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲  در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =