پیشنهاد جدید لاتزیو به سردار آزمون

باشگاه لاتزیو دست‌بردار مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان نیست و در تلاش است تا با ارائه پیشنهادی جدید او را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد.

به گزارش تهران نیوز ، باشگاه لاتزیو دست‌بردار مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان نیست و در تلاش است تا با ارائه پیشنهادی جدید او را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد.

باشگاه لاتزیو در تابستان اخیر قصد به خدمت گرفتن سردار آزمون را  از روبین‌کازان داشت و حتی گفته شد که این انتقال در ازای ۱۸ میلیون یورو در آستانه عملی شدن است، اما خرید کایسدو توسط لاتزیو، جذب مهاجم ایرانی روبین‌کازان را تحت‌الشعاع خود قرار داد و این قضیه منتفی شد، هر چند در آن موقع هم گفته شد که ماجرای به خدمت گرفتن آزمون تنها به تعویق می‌افتد و لاتزیو در پنجره بعدی نقل‌وانتقالات یعنی ژانویه ۲۰۱۸ مجدداً سراغ گلزن تیم ملی ایران خواهد رفت.

اکنون یک سایت ایتالیایی به نقل از منابع موثق خود به طور اختصاصی گزارش داد که باشگاه لاتزیو در ماه ژانویه و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی مجدداً سراغ جذب سردار آزمون خواهد رفت و پیشنهاد جدیدی به وی ارائه خواهد داد. بر اساس این گزارش فیلیپه جورجویچ، مهاجم صربستانی لاتزیو که نتوانسته در ترکیب اصلی تیم تحت‌هدایت سیمونه اینزاگی جایی برای خود دست و پا کند، قصد ترک آبی‌پوشان رم را دارد و همین شرایط برای جذب سردار آزمون ۲۲ ساله مهیا می‌کند.

تسنیم انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =