پیش بینی رهبر انقلاب درباره سوریه به وقوع پیوست/پیغام ایران به جوانان بسیجی عراق باعث شکست امریکا شد

سردار کوثری گفت:حدود پنج سال پیش سید حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان همزمان با آغاز حمله داعش به سوریه دیداری با مقام معظم رهبری داشت که در آن دیدار نسبت به سقوط رژیم سوریه و بشار اسد ابراز نگرانی کرد اما رهبر معظم انقلاب به وی این اطمینان را دادند که اینگونه نخواهد شد و به یاری خداوند سوریه به پیروزی بزرگی در برابر داعش دست خواهد یافت، این پیش بینی رهبر انقلاب به وقوع پیوست و همگان شاهد رشادت های نیروهای سوری در مقابله با تروریست های داعش بودند.

به گزارش تهران نیوز؛  سردار اسماعیل کوثری نماینده سابق مردم تهران دردوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، در مراسم بزرگداشت شهدای مسجد المهدی(عج) شهریار و همچنین شهدای تیپ فاطمیون(س) با اشاره به تدبیر امام خمینی(ره) در خنثی کردن توطئه های دشمنان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: با اینکه امام خمینی(ره) در حین به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی فرزند بزرگوار خود را از دست داده بودند اما با تکیه به قدرت لایتنهاهی خداوند متعال توانستند توطئه ها و شیطنت های دشمنان این مرز و بوم را به نحو احسن خنثی کنند.

سردار کوثری

سردار کوثری ادامه داد: بعد از پیروزی انقلاب طاقت دشمنان به سر آمد و یکی از بزرگترین توطئه های خود را در قالب جنگ نظامی علیه ملت ایران پیاده کردند و با کمک های نظامی قدرت های شرق و غرب به صدام، عرصه را برای کشورمان تنگ کردند. آنان قصد داشتند نهال جمهوری اسلامی را از ریشه برکنده و نظام دلخواه خود را جایگزین آن کنند اما حتی فکرشان را هم نمی کردند که این چنین با مقاومت جانانه غیورمردان جمهوری اسلامی ایران  در جبهه های جنگ مواجه شوند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ را دولت بعث عراق آغاز کرد اما کشور تعیین کننده جمهوری اسلامی ایران بود که توانست با رهبری با تدبیر حضرت امام خمینی(ره) جنگ  را پایان دهد چرا که جوانان غیور جمهوری اسلامی ایران با فرمان امام به صحنه  آمده و پیروزی را برای ایران به ارمغان آوردند.

سردار کوثری

وی ادامه داد: رزمندگان انقلاب اسلامی همانند یاران با وفای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به صحنه آمده و در برابرتقریبا ۱۸ هزار نیروی رژیم بعث عراق ایستادگی جانانه ای کردند به نحوی که رشادت ها و دلاوری های آنان هم اکنون جاودانه شده و سرلوحه نسل های آینده قرار گرفته است، چنین افرادی خون خود را با خدایشان معامله کرده و در این راه الهی از هیچ قدرتی ترس و واهمه ای ندارند.

کوثری افزود: بنده با شهید ابراهیم هادی و یکی از این جان برکفان دوران جنگ تحمیلی آشنایی دارم، او از ورزشکاران دوران خود بود و در رشته های مختلف ورزشی مقام های استانی به خود اختصاص داده بود، وی در عملیات والفجر مقدماتی سال ۶۱ در سمت اطلاعات لشکر ۲۷ انجام وظیفه می کرد، یکی از آرزوهای شهید هادی که آن را همواره با دوستان و آشنایان خود مطرح می کرد آن بود که آرزو داشت شهید شده و پیکر وی شناسایی نشود. این آرزوی شهید ابراهیم هادی به وقوع پیوسته و هنوز هم پیکر مطهر وی شناسایی نشده است، پس قطعا اگر نیت به منظور خوشنودی خداوند متعال بوده و خون انسان با خدا معامله شود اینگونه سعادت و رستگاری به ارمغان می آید.

سردار کوثری

فرمانده لشکر ۲۷ سپاه محمد رسول الله(ص) سپاه در زمان دفاع مقدس ادامه داد: رشادت ها و فداکاری های جوانان غیور دوران دفاع مقدس اکنون الگوی جوانان سوریه، عراق، حزب الله لبنان و سایر کشورهای مسلمان است و باعث آن شده اکنون داعش را در عراق و سوریه زمین گیر کنند. هنگامی که امریکا به عراق حمله کرد با ۱۶۸ هزار نیروی نظامی به این کشور لشکرکشی کرد، در این زمان ما بلافاصله به جوانان عراقی پیغامی مبنی بر تشکیل بسیج در آن کشور را دادیم و در نهایت توانستند امریکا را از عراق بیرون برانند.

سردار کوثری افزود: حدود پنج سال پیش سید حسن نصرالله رهبر حزب الله لبنان همزمان با آغاز حمله داعش به سوریه دیداری با مقام معظم رهبری داشت که در آن دیدار نسبت به سقوط رژیم سوریه و بشار اسد ابراز نگرانی کرد اما رهبر معظم انقلاب به وی این اطمینان را دادند که اینگونه نخواهد شد و به یاری خداوند سوریه به پیروزی بزرگی در برابر داعش دست خواهد یافت، این پیش بینی رهبر انقلاب به وقوع پیوست و همگان شاهد رشادت های نیروهای سوری در مقابله با تروریست های داعش بودند.

منبع: راه مبین

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =