پیکر حاجیه خانم زهرا رهنمایی مادر شهید سعید سلیمانی با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه قرچک تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ مراسم تشییع پیکر پاک حاجیه خانم زهرا رهنمایی مادر شهید سعید سلیمانی با حضور مسئولان و مدیران اجرایی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه قرچک برگزار شد.

پیکر مطهر مادر شهید سلیمانی از خیابان محمدآباد شهرستان قرچک با حضور ارادتمندان به فرهنگ شهید و شهادت تشییع و در طول مسیر مردم با سر دادن شعارهایی نظیر حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست و کجایید ای شهیدان خدایی، این مادر شهید را بدرقه کردند.

آزمان کادری در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با کمال تأسف یکی دیگر از مادران مومنه و با فضیلت شهدای شهرستان قرچک به دیار باقی شتافت و مردم این منطقه را ناراحت و اندوهگین ساخت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک افزود: حاجیه خانم رهنمایی از جمله زنان مومنه و پاکدامن شهرستان قرچک بود که با اعزام فرزندش به جبهه جنگ حق علیه باطل، ایمان و اعتقاد بالای خود را به معرض نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: مادر شهید سلیمانی در پشت جبهه های جنگ نیز با حضور در پایگاه های بسیج در قسمت پشتیبانی جنگ حضوری فعال داشت و تلاش می کرد تا قدم موثری را برای موفقیت رزمندگان اسلام در نبرد با رژیم بعث بردارد.

کادری اضافه کرد: حقیقتا مادران و پدران شهدا سرمایه های کم نظیر این کشور هستند که باید تا زمانی که در میان مردم هستند و با آنان نفس می کشند، قدر آنان دانسته شده و در جهت ارتقای سطح فرهنگ جامعه از آنان بهره گرفت.

این مسئول عنوان کرد: دشمن از گسترش فرهنگ شهید و شهادت در جامعه اسلامی به شدت هراس دارد و تلاش می کند تا با استفاده از روش ها و ابزارهای مختلف این فرهنگ را از بین ببرد که حضور والدین شهدا در میان مردم، تضمین کننده حیات این فرهنگ است.

وی تأکید کرد: تشییع مادر و پدر شهید این نکته را به همه ما گوشزد می کند که وظیفه همه مردم و مسئولان نسبت به پاسداشت فرهنگ شهادت بسیار سخت و دشوار بوده و لحظه ای غفلت در این زمینه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =