پیکر پاک مادر شهید “اکبر قمری حیدرپور” صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان قرچک و مردم مؤمن و انقلابی این منطقه تشییع شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری،‌ به نقل از قرچک آنلاین؛ مراسم تشییع پیکر پاک مادر شهید اکبر قمری با حضور مسئولان شهرستان قرچک، رضا ریاحی فرماندار، بهنام جهانی بخشدار مرکزی، محمد کشاورز مشاور فرماندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران شهرستان، مسئولان سپاه پانزده خرداد ، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، مدیران ادارات و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران با شکوه خاصی در میان حزن و اندوه مردم برگزار شد.

فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه این مراسم تکریم و تعظیم پدران و مادران شهدا را جزو وظایف ذاتی و اصلی مسئولان و مردم عنوان کرد.

رضا ریاحی اظهار داشت: پدران و مادران شهدا با تربیت فرزندان رشید و مؤمن در دامان خود و تشویق و اعزام آنها به حضور در حماسه تاریخی هشت سال دفاع مقدس از آرمانهای اسلام و انقلاب و ولایت فقیه دفاع کردند.

گفتنی است “حبیبه سلطان رضایی” مادر شهید اکبر قمری حیدرپور شب گذشته پس از تحمل درد و رنج بیماری به ملکوت اعلی پیوست و مهمان فرزند شهیدش شد.

یادآور می شود شهید اکبر قمری نیز در ۲۲ مهرماه سال ۵۹ در محاصره خرمشهر و آبادان در مقاومت از سقوط خرمشهر در کنار شهید جهان آرا و شهید دشتی به شهادت رسید و روح ملکوتی اش به آسمان پرکشیده شد.

Shahid

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =