۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵

در جلسه هم اندیشی فرزندان شهدای شهرستان قرچک مقرر گردید که نسبت به تأسیس تشکل فرزندان شهدا اقدامات قانونی پیگیری شود.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ در این جلسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید ابتدا آقای کادری رئیس بنیاد ضمن خیر مقدم به تشریح فعالیتهای بنیاد در امور فرهنگی تعاون و درمان پرداخت و هدف از تشکیل جلسه را دیدار، گفتگو و شنیدن نظرات فرزندان اعلام نمود. پس ازآن هر یک از شرکت کنندگان نظرات خود را اعلام نمودند و مقرر گردید که نسبت به تأسیس تشکل فرزندان شهدا اقدامات قانونی پیگیری شود.

وی بیان کردند: باشد که این تشکل باعث رشد و بالندگی بیشتر فرزندان شاهد شود که در نهایت این فرزندان باعث رشد کشور شوند.

ایشان بکارگیری فرزندان شاهد در عرصه های خدمت گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر نیروهای تحصیلکرده،توانمند و با تجربه بسیارند که امیدوارم از خدمات آنان  در جامعه استفاده شود.

 امام جمعه شهرستان قرچک حاج آقا اسماعیلی ضمن ادای احترام به تمامی شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: من به تکریم حقیقی خانواده شهدا و ایثارگران باور دارم و معتقدم باید به این قشر توجه شایسته نمود. وی گفت اگر جامعه و یا حکومتی میان کسانی که بیشتر خدمت و ایثار کرده اند و کسانی که بی تفاوت بوده اند، تمایز قائل نشود، آن جامعه یا حکومت درست رفتار نکرده است.

ایشان ضمن توصیه هایی بیان کردند از جمله: نگاه به زندگی شهدا را همیشه در زندگی داشته باشید، زندگینامه شهدا را همیشه مطالعه کنید ، فضای جامعه امروز را درک کنید و باایراد به فضای جامعه نگاه نکنید بلکه نگاه مهربانانه داشته باشید، خود شما برای رشدتان پیشقدم شوید.

ایشان اظهار کرد: شهدا با حرکت در مسیر حق‌طلبی، خدامحوری، عدالت‌خواهی و عزت‌مداری از ارزش‌های اسلامی و تمامیت ارضی کشور دفاع کردند و به ما آموختند امانتداران خوبی برای این انقلاب و نظام مقدس باشیم و با حرکت در مسیر حق و حقیقت این انقلاب و نظام را به صاحب اصلی آن که حضرت ولی عصر(عج) است، بسپاریم.

فرزندان شاهد آمادگی خود را برای همراهی و همکاری در عرصه های مختلف اعلام و بر وظیفه سنگین و حساس ایثارگران در دفاع از آرمانها و باور شهدا از جمله تلاش در جهت رفع مشکلات جامعه تاکید کردند. در پایان لوح سپاس ارسالی از اداره کل بنیاد شهدا وامور ایثارگران توسط یکی از فرزندان شاهد به حاج آقا اسماعیلی داده شد و از ایشان تجلیل گردید.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =